• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 13

DeletedUser

Guest
jj, musí ulovit co nejvíc mých vesnic a já už teď mám čas na spamování :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Wurf

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Pravdu díš Meduzk,to byl ale výprask co? Nicméně čas,tady klepnout pár písmenek a sledovat to,se občas najde...

Jen jedna síla,jen jedna víra *UK* :axe
 

DeletedUser

Guest
výprask? netvrdila bych, v době kdy šupajdilo to kvantum útoků, jezdili jste do prázdných vesnic, sem tam jsem na to jukla a vychytala šlechtu

co bys chtěl víc? těsně před banem jsem měla 106 stránek reportů po 40ti a ještě asi 500 útoků šlo, tak si to spočítej, bych chtěla vidět, jak bys to vychytával ty a nezabrali jste v podstatě nic, co bych vám nedala, akorát jednou mi tam úlítl EW55 :wacko

ale mám pěknej defrank co? :mocking
 

DeletedUser29967

Guest
Pekneee!!!! Jsem si vyhlidnul kde jsi jeste moderator ;)
 

Wurf

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
výprask? netvrdila bych, v době kdy šupajdilo to kvantum útoků, jezdili jste do prázdných vesnic, sem tam jsem na to jukla a vychytala šlechtu

co bys chtěl víc? těsně před banem jsem měla 106 stránek reportů po 40ti a ještě asi 500 útoků šlo, tak si to spočítej, bych chtěla vidět, jak bys to vychytával ty a nezabrali jste v podstatě nic, co bych vám nedala, akorát jednou mi tam úlítl EW55 :wacko

ale mám pěknej defrank co? :mocking

Co bych chtěl víc? Měla jses bránit společně s celým svým kmenem...měli jste se zapodpořit,odrážet útoky a přebírat,námi přebrané vesnice zpět* a né aby útočník jezdil do prázdných vesnic...to,že jste evidentně byli jen další banda neaktivistů,kteří si neuměli pomoct mě už nepřekvapuje,neboť se to rázně potvrdilo jedním jediným hromadným útokem,kdy se položil těměř celý kmen snářů,kteří si vysnili,že jsou dobrá parta,ale jaksi jim to na S13 nevyšlo...Ámen

* velcí hráči tohle umí a ty mezi ně evidentně nepatříš,jelikož házet nepravdivou špínu na kohokoliv,urážet support a pak všechnu vinu svalovat na TOP kmen S13 je docela pod úroveň,jen proto a znova to opakuji,že jste byli banda neaktivů co si neumí řádně pomoct...PA

P.S.:
Jo a ještě můžeš začít psát,jak to tak býva,takové ty slinty o tom,že DK je jen virtuální hra,že hlavní je ten reálny svět a že ti co to hrajou aktivně jsou závisláci atd.což máš samozřejmě pravdu,až na ten třetí bod,ale pak už zruš všechny účty na CZ DK,nezadavej vůbec DK do vyhledávače a už se tu nikdy neoběvuj,neboť potom teprve se z tebe stane závislák...Díky za pochopení

S úctou sobě vlastní Wurfík
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
měl by sis utřít pusinku, protože jediný slinty, co tu kdo vyplodil jsou ty tvoje

vůbec nevíš co se stalo a proč se to stalo, hlavně asi proto, že to bylo spojeno s úplně jiným světem a s13 se to dotýkalo pouze okrajově, i když v konečném důsledku to vyšlo úplně nastejno. Psát to tady nebudu nebo dostanu banán ještě na forum. Jestli máš zájem se to dozvědět a změnit můj názor na obsah tvé mozkovny, najdi si mě.

Co se týče těch útoků, asi ti uniklo, že kromě mě šly ještě i na další členy kmene, a to hlavně na ty, s kterými jste přímo sousedili, byl tedy předpoklad, že budete zabírat hlavně vesnice, které máte blízko. Tudíž def z mých vesnic které nebyly přímo v ohrožení byla v těchto vesnicích.
Do prázdných vesnic jste jezdili z důvodu, že se jednalo o dvě menší osamocené kolonie na K65 a 46, kde by stav obrany, která v nich byla nevydržel nápor těch 30-40 útoků, které šly do každé z nich, s tím, že jste měli ještě možnost poslat útoky z těsné blízkosti, kdežto od nás z kmene nikdo okolo nebyl v dosahu 21 hodin TK. Bylo tedy výhodnější nechat útoky projít a změřit si šlechtu a tu pak sejmout, nicméně při nějakých 3000 útocích, které na mě šly to není zrovna jednoduché, kor když jsem se ještě nedostala do stádia závislosti, kdy sedíc s PC na WC nevnímáš okolí, vše živé kolem tebe mře hlady a mezi útoky surfuješ po netu hledajíc kvalitní vycpávky do uší, abys neslyšel šílený řev svých blízkých, kteří se již třetí den marně snaží dobouchat do oné místnosti.

Ono z pozice početní převahy se to brání o hodně snadněji, ale když jsi na druhé straně, je třeba zvolit jinou taktiku, což "hráč" jako ty asi nedokáže vstřebat :cool
 

DeletedUser

Guest
Dovolil bych si také reagovat na Wurfa.
Během necelého jednoho týdne se lifovi def rank ztrojnásobil a podobně to bylo u ostatních členů Dreams.
To , že dokážete (uvedu jen příklad) s 10000 útokama prorazit obranu z 1000 vesnic ještě o vaší bojeschopnosti nesvědčí. Med měla např. ten problém , že počet útoků přesáhl číslo , které jsou vůbec DK schopny zobrazit a to se tobě rozhodně nestalo. Absolutně netušíš , jaké to je.
Vychytali vám opravdu hodně útoků. Naprosto není možné , aby se někdo bránil 10 a více násobné přesile. Bylo jen otázkou času , než Dreams na S13 padnou.

Ale dali vám zabrat a kdyby jste ve kmeni neměli "vyvolené hráče" (med ví , které mám na mysli) , tak by jste si ani neškrtli. Už od začátku by se totiž svět vyvíjel jinak.
Tak si zatím vychutnávejte vítězství , ale až bude svět uzavřen - samozřejmě ve váš prospěch - tak si jen řenknete: "Vyhrál jsem svět a ani jsem se u toho nezapotil."
Pak vám možná začne docházet , díky čemu jste svět vyhráli a "porazili" kmen Dreams.
 
Nahoru