• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 13

DeletedUser

Guest
To je věc , o kterou se nemám potřebu s někým dělit (respektive ani nemůžu).
Oni to dobře vědí a jsem si jist , že pokud to budeš chtít vědět , tak se ti časem sami přihlásí.
 

DeletedUser11836

Guest
Dovolil bych si také reagovat na Wurfa.
Během necelého jednoho týdne se lifovi def rank ztrojnásobil a podobně to bylo u ostatních členů Dreams.
To , že dokážete (uvedu jen příklad) s 10000 útokama prorazit obranu z 1000 vesnic ještě o vaší bojeschopnosti nesvědčí. Med měla např. ten problém , že počet útoků přesáhl číslo , které jsou vůbec DK schopny zobrazit a to se tobě rozhodně nestalo. Absolutně netušíš , jaké to je.
Vychytali vám opravdu hodně útoků. Naprosto není možné , aby se někdo bránil 10 a více násobné přesile. Bylo jen otázkou času , než Dreams na S13 padnou.

Ale dali vám zabrat a kdyby jste ve kmeni neměli "vyvolené hráče" (med ví , které mám na mysli) , tak by jste si ani neškrtli. Už od začátku by se totiž svět vyvíjel jinak.
Tak si zatím vychutnávejte vítězství , ale až bude svět uzavřen - samozřejmě ve váš prospěch - tak si jen řenknete: "Vyhrál jsem svět a ani jsem se u toho nezapotil."
Pak vám možná začne docházet , díky čemu jste svět vyhráli a "porazili" kmen Dreams.

taky tedy zareaguju......

1) to ze spolehame na silu a mnozstvi utoku je jednoduchy - jsme jen lidi a ne supermani....kdyby jsi u toho mohl sedet 24/7 tak by to porad nestacilo.....sam dobre vis jaky to je naplanovat utoky a fake utoky tak aby to bylo pyntlich takze se nediv ze vetsina voli cestu mensiho odporu

2) ano uznavam ze meduzk to ubranit nemohla - opet jsme u toho casu ze u toho nemuzes byt porad ale na druhou stranu kdyz ty utoky nejdou na vteriny presne tak se s tim da neco delat

3) nevim koho mas na mysli za vyvolene hrace...a to ze se spousta lidi jeste nezapotila - myslim ze to tak vyhovuje - nemusi tu sedet porad a strachovat se o vesnice...prece jen neni DK to jediny
 

Wurf

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Dovolil bych si také reagovat na Wurfa.
Během necelého jednoho týdne se lifovi def rank ztrojnásobil a podobně to bylo u ostatních členů Dreams.
- no mě se tady za ten týden,nebo dva zvedl OFFrank asi o 10 mega,z toho skoro 3 mega za jediný den,takže díky za připomenutí slavnostních chvílí a bujarých oslav...

To , že dokážete (uvedu jen příklad) s 10000 útokama prorazit obranu z 1000 vesnic ještě o vaší bojeschopnosti nesvědčí. Med měla např. ten problém , že počet útoků přesáhl číslo , které jsou vůbec DK schopny zobrazit a to se tobě rozhodně nestalo. Absolutně netušíš , jaké to je.
- práveže naopak panáčku,to že se dokážeme domluvit na určitý den a vyslat tolik útoků,že to DK ani nejsou schopny pojmout svědčí o naprosté ukazněnosti a vysoké bojové morálce kmene. Co mě je do toho,že to DK nekousnou a absolutně je mi to úplně jedno...vaše smůla,stěžujte si třeba na lampárně v Praze.

Ale dali vám zabrat a kdyby*...
- Zabrat nám vůbec nedali,je to jeden z lehčích kmenů,který se po prvním hromadném útoku sesypal a *kdyby byly někde ryby,nemusely by být rybníky! - znáš to...Jediného hráče,kterého bych u nich vyzvednul,byl Salva,toho jsme dobývali docela dlouho,ale to bylo ještě za dob VVV a Wowes,takže ani tak pro snáře,žádný kladný bod...

P.S.:

Tak si zatím vychutnávejte vítězství , ale až bude svět uzavřen - samozřejmě ve váš prospěch - tak si jen řenknete: "Vyhrál jsem svět a ani jsem se u toho nezapotil."
Pak vám možná začne docházet , díky čemu jste svět vyhráli a "porazili" kmen Dreams.

Mám takový divný pocit,že tady pár lidí závidí,nebo já nevím jak to jinak nazvat,že kmen *UK* je tak bezvadná parta,která šlape a šlapat bude i přes jejich nepřejícnost a házení malinkých klacíčků pod nohy,které tahle mašina jménem *UK* rozšlape,rozdupe a rrrozkope po chodbě i na jejich vlastní závistivé půdě...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser28904

Guest
Nemá smysl řešit, jakým způsobem UK zničilo DREAMS, je to úplně jedno, důležitý je výsledek, což je konec DREAMS na sv13 !!!

Je pravda, že jsem od dreams čekal mnohem větší odpor, UK jeden víkend zaútočilo a dreams se zhroutilo jak balíček karet, to spíš beru jako ostudu a dokazuje to, že to u nich nefungovalo, jak mělo, i tolik útoků se dalo bez větších ztrát ubránit a vykecávat se na to, že třeba na meduzku šlo přes 3000 útoků a že UK pouze využilo svoji sílu je pro mě naprostá ubohost.
 

DeletedUser

Guest
Nikdo se na nic nevykecává, útoky nešly jen na mě, ale prakticky na všechny členy. Na lifovi byl v té době zástup, který absolutně nemohl stíhat jeho i svůj účet pod útoky, kor když na lifa jich šlo v té době taky přes tisíc. Moje veškerá obrana z vesnic do kterých jste nešli, byla u danisha a u Gadis = taktéž pod útoky. Na jirku987 šlo něco přes 600 útoků už ve středu a takhle bych mohla pokračovat až na konec seznamu členů DREAMS.

Když porovnám, s jakým arzenálem bojovalo UK (cca 60 000 vesnic) a s jakým DREAMS (cca 13 000 vesnic) musí být každému asi zcela jasné, jak to mohlo dopadnout.

Co se týče mé obrany, sobota byla úplně v háji, v neděli jsem bránila pouze hlavní hnízdo, ty zbytky kolonií nemělo smysl držet a v pondělí už byl účet pod banem, takže až budeš wurfe příště někoho soudit, radši si udělej uzel na jazyku a na ten konec šlápni, protože toto bylo hlavní příčinou rozpadu DREAMS, ne vašich pár "hráčů" kteří si jednou za rok udělali čas na to, aby vyvětrali svoje díky nevyužití už notně zatuchlý ofky. a u cca poloviny to nebyly ani ofky, že, co si budeme povídat :)
Cituji jednoho z našich členů: tak jsem se lognul na svůj účet a docela jsem se i zasmál nad tím, čím vším se dá útočit :wacko

Konec konců, ani mě to nijak nemrzí, protože delší dobu už se situace na s13 vyvíjí stylem: všichni bojují proti UK, jen co má ovšem dojít na akci, sesypou se už jen z toho, že mají přebrat jednu prázdnou vesnici. Takže nakonec UK schlastne všechny okolo, a ti o něco málo chytřejší se budou snažit dostat dovnitř, což se jim samo povede, protože JE ÚPLNĚ JEDNO, JAKÝM ZPŮSOBEM SE TAM TY VESNICE DOSTANOU, hlavně že jsou v UK a všichni si pochlebují, jak jim to hezky jde.

Jediné, co mě tedy dost zklamalo je, co všechno jsou lidi schopni obětovat pro pár virtuálních vesnic. Oni vědí kteří to jsou :(
 

Wurf

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Co se týče mé obrany, sobota byla úplně v háji, v neděli jsem bránila pouze hlavní hnízdo, ty zbytky kolonií nemělo smysl držet a v pondělí už byl účet pod banem, takže až budeš wurfe příště někoho soudit, radši si udělej uzel na jazyku a na ten konec šlápni, protože toto bylo hlavní příčinou rozpadu DREAMS, ne vašich pár "hráčů" kteří si jednou za rok udělali čas na to, aby vyvětrali svoje díky nevyužití už notně zatuchlý ofky.

Tak a dostal jsem tě přesně tam,kam jsem chtěl, každý rozumně uvažující se pousměje (samozřejmě asi jedině krom tvých nohshledů).

Ty tady tvrdíš,že rozpad snářů,nebylo vůbec v důsledku masivního útoku *UK*,ale v důsledku,že jsi dostala BANán :rofl ,ty fakt musíš být docela veselá kopa...

Hele ber to tak,že jste nebyli první a ani nebudete poslední co tady narazili a věř,že tyhle vysoce organizované akce nejsou jen jednou za rok,jak ty tady píšeš,ale mnohem,mnohem častěji...
 

DeletedUser

Guest
...,ale v důsledku,že jsi dostala BANán :rofl ,ty fakt musíš být docela veselá kopa...

Já opravdu nevím , co je na tom k nepochopení. Med je :king a jedna z nejlepších :axe k tomu , takže nejenže jí BAN naprosto znemožnil se bránit a váš kmen dostal vesnice zadarmo , ale navíc to všem Dreamerům bylo :cry a pořádně zkazilo chuť bojovat. Pak následovali další zabanovaní a díky nízké morálce kmene už byla budoucnost jasná. Věř tomu , že kdyby banány nedostali (naopak kdyby ho třeba po zásluze dostala nejmenovaná TetaMarc od vás) , tak by vše vypadalo jinak. Ano ... pravděpodobně by jste stejně vyhráli , ale určitě by to bylo o dost těžší. :crazy
 

DeletedUser

Guest
:D opravdu jsi mi k smíchu Wurfe, já se bez tebe fakt obejdu, horší to bude naopak, protože nebudeš mít do koho rýpat :p
normálně uvažující člověk vidí, že se mě akorát snažíš vyprovokovat, což se ti nepovede, já nemám zapotřebí se tu s tebou dohadovat o nesmyslech, tím spíš, že tvoje hlava nedovede ani ty nesmysly pobrat a tímto považuji debatu z mé strany za ukončenou :hi
 

Wurf

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Ale neboj,vždycky tu bude plno lopat na rýpání,posledně to byl Hinin,teď ty a v budoucnu se taky někdo na přetřes najde...Měj se fanfárově PA HOWGH
 
Nahoru