• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 13

DeletedUser

Guest
wurfe, když ty jsi sebral lifovi první vesnici, tak on už přes půl roku nehrál :p holt, archeologie je koukám tvým velkým koníčkem, to už nejsou ani mrtvoly, ale přímo mumie :rofl

a těmi hráči jsem myslela třeba takové jako malý brumla, neznámý10, saracell (ne to co na něm sedí teď), anubir...
kterých ač nepřátel jsem si mohla taky vážit
 

DeletedUser

Guest
Nechcete, aby som Vám založil nejakú anketu ? :)
Napr. o najsympatickejší/najlepší kmeň alebo hráč a podobne ... :hi
 

Wurf

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
wurfe, když ty jsi sebral lifovi první vesnici, tak on už přes půl roku nehrál :p

píšeš,jako kdyby to měl být můj problém...ostatně,tak jako vždycky,svalovat vinu jinde,kopat kolem sebe naprázdno a nehledat podstatu problému u sebe,dost mi tímhle připomínáš Neninku z S1- prostě jste odešli,jako spráskáni psi a hotovo


Nechcete, aby som Vám založil nejakú anketu ? :)

moh bys,to by bylo fajn.Díky
 

DeletedUser

Guest
Wurf, áno mohol by som a rád by som, ale akú ?
Najlepší kmeň/najlepší hráč ... alebo ... ? Je to na Vás dohodnite sa tu :)
 

DeletedUser

Guest
píšeš,jako kdyby to měl být můj problém...ostatně,tak jako vždycky,svalovat vinu jinde,kopat kolem sebe naprázdno a nehledat podstatu problému u sebe,dost mi tímhle připomínáš Neninku z S1- prostě jste odešli,jako spráskáni psi a hotovo

já tě jen opravuji, protože se tady biješ v prsa, jak jsi sebral vesnici lifovi
posbírat vesky z neaktivního účtu umí každý

jinak nevím, proč bych měla hledat podstatu problému u sebe, o mou vesnici nešlo :D
 

Wurf

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
...protože se tady biješ v prsa, jak jsi sebral vesnici lifovi
posbírat vesky z neaktivního účtu umí každý...

dovol,abych tě opravil: tak tohle jsem nikdy nenapsal...mě je nějaká vesnice,od nějakého lifetakera úplně ukradená...sama jsi psala,že tam byl zástup (pokud nekvalitní zástup,tak to byl opět Váš problém a neházej ho na nás)a jestli zas chceš začít něco o tom,že se to nedalo stíhat,tak si běž prosím brečet na lampárnu (jedna je prý u hlavního nádraží v Praze),neboť tady jsme to už jednou řešili a skončilo to pro tebe,tak jako vždy a všechno fiaskem.

...Je to na Vás dohodnite sa tu :)

Mám takový blbý pocit,že se tady moc asi nedohodnem,bo tu furt straší nějaké už dávno zapomenuté mumie z lesa,nabo co to herdek kura je...




PS.: a ještě něco pro medůzu

wurfe, když ty jsi sebral lifovi první vesnici, tak on už přes půl roku nehrál :p

Mě by jen zajímalo,proč ten tvůj super hráč lifetaker (nemoh jsem si to odpustit,ale ty se tak o něm vyjadřuješ) se na něco nezmoh už dříve...např.když jsme na tom byli bodově stejně,já měl možná ještě o něco méně bodů a ten tvůj súpa trůpa hráč začal rozebírat neaktivního a o mnohem,mnohem slabšího hráče veseto. Já si řek,tak to ne,tady mi nějaký nepřítel nebude brát vesnice pod nosem a začal jej rozebírat taky...no a life mi hned odepsal něco ve smyslu,že jestli mě omrzel klid při zabírání barbarek a neaktivních hráčů,tak ať v tom pokračuji,že bude zle.Nevím co si tím chtěl dokázat,ale na mne to moc dojem neudělalo a odepsal jsem,něco v tom stejném duchu,tomu nej hráči v tvém srdci,že si budu rozebírat koho chcu,kdy chcu,kde chcu a,že on s tím nic jako hráč neudělá...Nějak se to tvého hráče asi dotklo a už mi neodpověděl,ani zprávou,ani bojem,nevím dodnes proč...A já se tak těšil...a nakonec jsem se i dočkal...jak to dopadlo,všichni víme
 

DeletedUser

Guest
no to bude asi tím, že v tý době akorát lif skončil
veseto mu ty vesnice dal a lif neměl zájem, aby se do jeho území nakýbloval někdo jako ty, bohužel to ještě nevěděl, že za pár dní pro něj budou DK minulostí

a upřímně, Lif byl PAN HRÁČ a většina těch, co na s13 zůstali mu nesahá ani po kotníky a neříkám to proto, že jsme byli spolu v kmenu, kdysi jsme byli i nepřátelé
 

DeletedUser28904

Guest
Nechápu proč se tady zbytečně hádáte, kmen dreams je skoro minulostí, ikdyž se v posledních dnech zase trošku vzchopili, ohledně lifetakera, tak sice jsem byl jeden z hráčů, který ho nakonec rozebíral, ale je pravda, že už se nebránil, protože nehrál.

Lifetaker byl jedním z nejlepších bojovníků sv13 - je škoda, že zkončil a narovinu říkám, že pokud by lifetaker ještě hrál, tak to by byl jedinej hráč, na kterého bych nikdy nezaútočil, ač to byl nepřítel.

to vudcaa:

myslim, že by se nějaká ta anketka hodila, aby se to tu trošku rozjelo, funguje zatím pouze tato místnost, kde se bohužel hráči jen hádají. Udělal bych anketu o nej kmen i třeba nej hráče, pokud mě něco napadne, že by se tu mohlo vytvořit, dam ti vědět.

skaut80
 

Wurf

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Tak to já si servítky zrovna moc nebral,ikdyž jsem moc dobře věděl,kdo to je...no a co...co mě měl zajímat nějaký nej hráč S13,byl to nepřítel a hotovo...taky podle toho dopad a jsem za to rád,protože jsem třeba mohl ukončit v poli poražených tuto hru já.
 
Nahoru