• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 14

DeletedUser

Guest
Sice tuto debatu považuji za bezpředmětnou (páč nastavení je s největší pravděpodobností již danné),

Bezpředmětné to asi je, ale snít můžu ne?:D

Myslím vážně ty megaKmeny??? To nejni dobrá volba! Už nastavení 100 lidí v kmenu je dost velké! sice asi vznikají pěkné války, ale vytrácí se tu to nejdůležitější = DIPLOMACIE! :geek

Já jen říkám, co by se líbilo mě. Hra tě má hlavně bavit a mě by bavilo bojovat proti megaalinci, tak to neber tak vážně...;)
 

DeletedUser

Guest
Yes, of corse! :wacko

...to já jen tak... musel jsem na to reagovat... a vážně to neberu, spíše mě zajímalo jestli si neděláte srandu... :mocking
 

DeletedUser

Guest
Já bych zase přivítal ouplně nudný svět:

Počet členů ve kmeni: hodně asi tak 500
Obě rychlosti na 1
Paladin, zbrojnice, lučištníci, mincovní systém a zejdnodušený výzkum bez kostela. Jé to by bodlo. Barbarky by se stavěly samy.

Johndere většinou s tebou nesouhlasim ale "novou jedničku" bych si dal....Možná bych skutečně zvýšil ten počet členů eště o něco víc....Asi se zúčastním ale tentokrát nechci vést žádný kmen a mít více času na hraní samotné...Budu tam s přáteli a to mi vyhovuje...
 

DeletedUser

Guest
:) Hurá shodli jsme se. Ale jinak když je tam limit hodně lidí ve kmeni, tak je to dobré v tom, že malopočetný kmen má výhodu. A to se mi líbí, jak se pěkně rozebírají ty veliké těmi malými.
 

DeletedUser

Guest
... a jejej... z tohohle úhlu pohledu jsem se nad tím nezamýšlel... to je dobrý myšlenka traktore!
 

DeletedUser

Guest
:) Hurá shodli jsme se. Ale jinak když je tam limit hodně lidí ve kmeni, tak je to dobré v tom, že malopočetný kmen má výhodu. A to se mi líbí, jak se pěkně rozebírají ty veliké těmi malými.
....hele tj ale znam kmen kerej dokaze spolupracovat i ve velkem poctu...je pravda, ze nekteri sou neaktivni ale urru na jednicce v poctu 350 lidi dcela jede...
 

DeletedUser

Guest
A právě pokud nějký kmen dokáže spolupracovat i ve velkém počtu pak jsou to opravdu borci a nic nebrání tomu aby vyhráli. A o tom právě je velký limit hráčů ve kmeni.
 

DeletedUser

Guest
mno tak já bych bral rychlost 2 rychlost vojska 1 a limit členů v kmenu 200 stačí:pardon
 

DeletedUser

Guest
velkosť kmeňa

A právě pokud nějký kmen dokáže spolupracovat i ve velkém počtu pak jsou to opravdu borci a nic nebrání tomu aby vyhráli. A o tom právě je velký limit hráčů ve kmeni.

No na svete 13 sme vo velkom počte a spoluprácu máme výbornú v bojových skupinkách! Hoci je tam kmeň obmedzený na 60 ludí, vybabrali sme tým tak že máme viacero kmeňov s rovnakým názvom akurát jeden má 1 druhý 2.... komplet celé fórum máme spoločné takže fungujeme a berieme sa ako jeden kmeň (spojenectvo nám umožnilo modrú farbu na mape). Tak si myslým že "obmedzenie" počtu ludí v kmeni nie je žiadna výrazná bariéra.
 
Nahoru