• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 14

DeletedUser

Guest
Stejně je o ničem hlásit se tam hned takhle na honem. Farmy mají začátečnickou ochranu a okolo jsou hráči - magoři kteří hrají 24-7 já se radši regnu až tak po týdnu a to bude ...

Edit: hele co jsem našel, asi se to ještě upraví, zvlášť ta rychlost ale většina už by mohla zůstat.
 

DeletedUser

Guest
Stejně je o ničem hlásit se tam hned takhle na honem. Farmy mají začátečnickou ochranu a okolo jsou hráči - magoři kteří hrají 24-7 já se radši regnu až tak po týdnu a to bude ...

Edit: hele co jsem našel, asi se to ještě upraví, zvlášť ta rychlost ale většina už by mohla zůstat.
Cože rychlost 400?????OMG, tak do toho du....ale hned urcite ne...jak rikas sou tam zavislaci 24hod. denne...
 

DeletedUser

Guest
400??

Ty bláho. Rychlost 400. To by byl asi hodně veliký fofr. Jinak už se celkem těším na 14. svět.
 

DeletedUser23642

Guest
Mohli byste už prosim vás zveřejnit t onastavení a přesné datum startu??Do poledních hodin zbývá cca 15 hodin a mi nic nevíme...
 

DeletedUser

Guest
tak podle nastavení na TWstats to vypadá na novej svět1,jen o něco rychlejší a s menším počtem členů v kmeni...
 

DeletedUser

Guest
Jen kdyby trošku zvedli počet členů ve kmeni tak je to značka ideál. No ale aspoň něco.
 

DeletedUser23691

Guest
no jo, jestli bude to nastaveni podle TW Stats, je to docela dobre. :thumb
 

DeletedUser

Guest
Všimli jste si tohoto řádku?

Noční režim aktivní ................ No

Takže konečně něco pro hráče co hrajou ve dne a ne v noci.
 
Nahoru