• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 15

DeletedUser12309

Guest
hahaha nevím co tu machruješ. mi jdem po klokanech vás si nevšímáme .. machruje machruje a až se do nich opravdu pustíme tak mu zbitou jen oči pro pláč. kdyby jsme na vás utočily to by byla jiná statistika ale mi utočíme jen na klokany .na vás vůbec .

co sa vyhovaras? dostavate od nich na prdel tak ako aj my
 

DeletedUser17870

Guest
zdravim vas, jsem zakladatelka, hlava pomazana, vladkyne vsemocna kmene BoC :hi

vidim ze misto abychom zacali z vesela, tak se tady objevuji vychloubacne reci kdo komu dava na zadek. myslim, ze na takove reci je hodne brzo, svet je stale porad v zacatcich (rozjety bude dejme tomu po roce hrani). uz jen ten fakt, ze treba kmen Tall uz neexistuje, viktor11 neni u RS a podobne :)

stejne tak malo hracu vi, ze nejake verejne forum existuje, tak nehezke reci si nechte od cesty :clown
 

DeletedUser

Guest
zdravim vas, jsem zakladatelka, hlava pomazana, vladkyne vsemocna kmene BoC :hi

vidim ze misto abychom zacali z vesela, tak se tady objevuji vychloubacne reci kdo komu dava na zadek. myslim, ze na takove reci je hodne brzo, svet je stale porad v zacatcich (rozjety bude dejme tomu po roce hrani). uz jen ten fakt, ze treba kmen Tall uz neexistuje, viktor11 neni u RS a podobne :)

stejne tak malo hracu vi, ze nejake verejne forum existuje, tak nehezke reci si nechte od cesty :clown

wow nenapadlo ma hladat ta na s15 :) nedavno som sa tu regol tak vidim ze tu je aj niekoho zo sveta 3 :) tak dufam ze sa tento svet nejako pekne rozbehne tesim sa na hru na tomto svete a prajem vela stastia vsetkym kmenom :)
 

DeletedUser25877

Guest
kzdmhj ..ani nick ti neviem napisat :)

nikto tu nemachruje len som tak dal fakty...keby sme sa sustredeli len na Fav ako pises ty ci ani nwm v ktorom si,tak by sme mali ste krajsie statistiky ale my neutocime konkretne ani na jeden kmen,len si robime cestu a ked ste v ceste tak sa vas snazime odpratat....

Bez urazky ale KLOKAN za kmen vobec neberem neviem ani kto je ich zakladatel bo ma to nezaujima,nevedeli si ubranit hraca co mal skoro 200 000,vyniesli sme ho na 1-neskor 2.poziciu v obrannom ranku,momentalne ma 30000.

KLOKAN:vy sa radsej mozete aj tesit ze po boku mate takych vytrvalych spojencov ako je Boc,ktory si z nas a vas vybrali prave KLOKANOV co velmi cenim...tymto i zdravim zakladatelku :)
 

DeletedUser25877

Guest
Odveta jo je tu par hracov aj z inych svetov nie len s3,inak hraval som tam,ale prestalo ma to bavit na pomalom svete tak som vesky rozdal...moj kmen H2SO4 FOREVER
 

DeletedUser6728

Guest
jj

jo lorde to máš pravdu klokan není kmen :) kdyby si na nás nezavolali boc a jiné spojence tak už nejsou :) natom se snad zhodnem.
 

DeletedUser17870

Guest
panove, zadny kmen ktery je pod utoky obvykle nezvlada situaci sam a vola na pomoc spojence.. chapu vas, ze jsou pro vas trnem v oku, preci jen je to uhlavni nepritel :) stejne tak to muze byt jiny kmen :)

to odveta, ja jsem vsude :D momentalne jsem postrach S15 :D skoda ze jsi tak daleko od nas, tebe bych mela rada ve svem kmenu :)

to 19 LORD LESLORD 91: KLOKAN:vy sa radsej mozete aj tesit ze po boku mate takych vytrvalych spojencov ako je Boc,ktory si z nas a vas vybrali prave KLOKANOV co velmi cenim...tymto i zdravim zakladatelku - trochu nechapu kdo si koho vybral nebo co :D a samozrejme taky zdravim :)
 

DeletedUser

Guest
to odveta, ja jsem vsude :D momentalne jsem postrach S15 :D skoda ze jsi tak daleko od nas, tebe bych mela rada ve svem kmenu :)

Toho si veľmi cenííím :yeah Ale tak Severo-západ je moja strana a nejako som si na ňu zvykol a teraz všade kde sa registrujem tak dávam SZ ....
 

DeletedUser

Guest
Odveta jo je tu par hracov aj z inych svetov nie len s3,inak hraval som tam,ale prestalo ma to bavit na pomalom svete tak som vesky rozdal...moj kmen H2SO4 FOREVER

jj všimol som si tu iné ssvety no ja poznám najviac s3 a ten mi tak prirastol k srdcu ... čo sa týky rýchlosti svetov tak mne osobne je to jedno .... na pomalých sa ti tak rychlo nezaplnia sklady takže ak som jeden deň bez DK tak to v skladoch veľmi nepocítim no na dvojkách mi ten jeden deň dosť chýba zase sa to rozvíja rýchlejšie tak to je výhoda .... bolo by dobré keby dvojky mali väčšiu kapacitu skladov ...:wacko
 
Nahoru