• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 21

DeletedUser30368

Guest
může ,ale neví kam :D Jinak vše nevidíš :D Včera jsem ti vyhradl ledničku :p
jsem dobrej :hi :yeah
 

DeBracey

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Ted se mi udála taková blbost, kterou vůbec nechápu. Přišel mi report kde je oznámení o tom že jeden hráč přijal můj dotaz na spřátelení, já mu ale nic neposílal! Stávalo se mi často že mi někdo poslal nabídku ke spřátelení, po té co jsem na něj zaútočil. ale aby si mi to dělo samovolně, tak to jsem ještě neviděl. Tady musí být něco špatně a já bych rád věděl co?!
 

DeletedUser

Guest
kolikrát mi přišel požadavek na přátelství od cizích hráčů..
já to uzavírám jen s přáteli, tak odepisuji, proč?
a většinou mi odepíší, že tu akci neprovedli, že je to asi omyl a překlik a že to berou zpět...

takže ano, pokud mi napsalo 30 lidí něco podobného, aniž by se navzájem znali, i z jiných světů, tak pak to bude chyba, nahlaš to mezi chyby---
 

DeletedUser30368

Guest
Mne píši ,že chtějí být přáteli :D Nevím co jiného odpovědět ,než skromnou návštěvu :D
 

DeletedUser29493

Guest
Ale dost často je nechám vykecat mezi útokama není co dělat a ty zprávy od farem mě dojímaj a zabavěj!:D
 

DeletedUser29493

Guest
jeden mi psal:[SPOIL]
Jonyblack dne 07.03. v\ve 19:51 hodin
Prosim neutoc na mne ja nemam v panu se ti mstit ale chci si užit hru a kvuli takym blbcum kteri utoci hned ze zacatku si to neuziju.

Sir.Chriss dne 07.03. v\ve 19:53 hodin
tak klikni na restart:-D:D

Jonyblack dne 07.03. v\ve 19:55 hodin
To neni vtipne asi mam pravdu asi važne patris k tem srabum kteri utoci na slabsi.

Sir.Chriss dne 07.03. v\ve 19:59 hodin:D:D
já útočim na všechny se koukni na můj off rank to bych si na hráčích jako ty těžko nabral

Jonyblack dne 07.03. v\ve 20:01 hodin
To je mi celkem jedno každopadne prosimte znovu,neutoc na mne.

Sir.Chriss dne 07.03. v\ve 20:03 hodin
prošenim nenakrmíš mojí ves

Jonyblack dne 07.03. v\ve 20:05 hodin
Tak popros nekoho v kmenu at ti posle surky a nedelej ze me farmu.

Sir.Chriss dne 07.03. v\ve 20:06 hodin
všichni potřebují jíst i hráči v kmeni!

Jonyblack dne 07.03. v\ve 20:08 hodin
Jo ale i nekteri jsou slechetni poslat nejake surky a kdyz uz utocis tak utoc na brabarske vesnice jsou ti bliz u vesnice nez ja !!!!!!!!!!

[/SPOIL]
 
Nahoru