• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 24

DeletedUser35350

Guest
Tak jako musí se nechat, že je to ujetý... jako když to dohrajete/me za 150 dnů, tak ten server možou v pondělí sbalit a vrátit jako zánovní... Vskutku kvalitní investice kupovat server na 150 dnu provozu :p

Haló, kolaborujte někdo, nabízím tatranku :pardon:hi
 

DeletedUser34266

Guest
Takový návrh poslat do Německa o Classic server s rychlostí cca. 100 hodit to na rok hraní a myslím si, že to přitáhne více pozornosti hraní než trávit půl roku na světe a dosáhnout tam minimum úspěchů...

Hodit do vesnice s Tajemstvím 2.000katů + ohně dokáže každý.
 

DeletedUser12717

Guest
Naprosto idealni zacit dalsi svet,pockat az daji nekde na kraj mapy tajemstvi a pak se do dvou dnu spojit a ukoncit svet.Uplny ideal pro uplne normalni lidi,jako jsi ty,ze "N"orisi?

nauč se prohrávat děcko :)

Takový návrh poslat do Německa o Classic server s rychlostí cca. 100 hodit to na rok hraní a myslím si, že to přitáhne více pozornosti hraní než trávit půl roku na světe a dosáhnout tam minimum úspěchů...

Hodit do vesnice s Tajemstvím 2.000katů + ohně dokáže každý.

když to dokáže každý, proč to nedokážete vy?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34266

Guest
My?

Promin, ale já na s.24 skončil tak nevím koho tu nazýváš my

Samozřejmě jsem to nemyslel to každý doslova.
 

DeletedUser12717

Guest
co je to za slovo "akorád"? jinak já na tom učtu hraju skoro od začátku, takže si tydle chytrý řeči můžeš strčit víš kam když víš prdlajs :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31729

Guest
.....a jeste k tomu lzes nam i sam sobe.Vis co,na s24 jsi uz davno dohral,takze nechapu co ty tu vlastne resis.Venuj se s25 at aspon nekdy podivas do top 10,pokud ti to ovsem tvuj rozvrh hodin a rodice dovoli.....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12717

Guest
tydle hlášky o rodičích a škole už jsou dost ohraný, ale posluž si, je mi vcelku šumák co mi tu cpeš.. brečíš na špatnym hrobě :) PS: na S25 mám učet, ale tak 2 měsíce tam už nehraju i když nevim proč bych se tu před tebou měl obhajovat :)

měl bys radši jít nabízet PB za to když někdo odejde z kmene :)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru