• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 24

DeletedUser31729

Guest
....porad nechapu,proc se do toho angazujes.Je mi jasne,ze ty by jsi se uskromnil a shrabl aspon nejake PB na tyden,nicmene o zadny z tvych uctu ani vesnic neni zajem.Tak se naloz do klidu a spamuj nekde jinde,do s24 vidis asi tak,jako ja do tajemstvi vesnic.
 

DeletedUser22316

Guest
Á budíček. :eek:) gratuluju vítéznému kmeni (jak sem to již provedl před několika dny), stejně tak i firmě. Nově přeji příjemnou hru všem ostatním zbývajícím. Vyvat stavěči vesnic světa pomalého. ;o)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser29834

Guest
24 není můj svět, nikdy jsem tady nehrál a výhru vám samozřejmě přeju, ale nemyslím že jste udělali nejlépe.
24 je "ještě v plenkách, nemáte rozdělené jednotlivý hranice kmenů, spousty nedostavěných vesek atd.
Navíc tajemství a boj o ně mohl do hry vnést spoust nových strategií, nových taktik které jednotlivé kmeny mohly vyzkoušet, mohli jste začít něco co nemá možnost nikdo jiných na jiných světech. Být na vašem místě bych určitě aspon rok hrál a o tajemství bojoval a ne to takle rychle co honem ukončil.
Copak si myslíte že udělá inno když jimtakto zkončíte svět po takle krátkém čase. Myslíte že ještě někdy nějaký svět s tajemstvími udělají?
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajak

Myslíme? Můj dojem že budou vymýšlet další "zlepšováky" jako již rychlost 1,2 + kostel + pevnost + politická mapa + tajemství + těžba a jiné výhody za premium do boby dokud je jejich "úchvatné" nápady nepotopí a nebo do doby dokud se jin nerozbřeskne a nedají na názoro hráču, viz SPECIALNÍ PROJEKT a nebo výsledky anket o nastavení světa. ZATÍM neodhadnu která varianta to bude ALE troufnu si to odhadnout podle jejich reakcí a nastavení dalšího světa TO ROZHODNE jestli se vzpamatujou a nebo PUJDOU DO KYTEK.
 

DeletedUser15723

Guest
Já se jen bavím tím, že S24 je druhý nejvíce lidnatý svět a čili jeden z potencionálně nevýnosnějších.
 

DeletedUser

Guest
Každopádně "vítězství" férové rozhodně nebude.Počítám, že vesnice s tajemstvími máte zabezpečené, proto jste zahájili odpočet.Tyhle intriky se mi vůbec nelíbí..snad se INNO poučí a přestane dělat blbosti.Je jasné, že to většina lidí svět nedohraje do konce ale lepší je přeci pořádně si zahrát, než to ukončit takhle brzy, kdy se to ještě ani pořádně nerozjelo.Je škoda, že se již vyhráva perem a ne bojem.
 

DeletedUser23979

Guest
Nu ještě dva dny musí udržet :)....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34334

Guest
Poslat veškerou obranu do každé vesnice a doufat,nic víc teď udělat nejde.
 
Nahoru