• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 24

DeletedUser29834

Guest
Ani se tomu nedivím.. :D za 4 měsíce co hráli, to je nic.. :)
Když se 4 hrála 4 roky a dostali na konci (normal členové vítěznýho) 200 pb tak kolik by to muselo bejt tady? 200/12=17PB? :D
 

DeletedUser29834

Guest
každý? :) T5eba první dostal nějaký 2000 to jo, ale pak ti normální členové mám pocit po 200, ale nevím já ta ve vítězným nebyl, tak netuším.. :)
 

DeletedUser31729

Guest
vtipné, že píšeš jak 10-ti leté děcko, kterýmu sebrali bonbon a píšeš tu někomu koho neznáš něco o rozvrhu :) utíkej honem pro další kapesník, čekají Tě už jenom dva dny hraní :)


tydle hlášky o rodičích a škole už jsou dost ohraný, ale posluž si, je mi vcelku šumák co mi tu cpeš..

P.S.Rekl bych,ze ty mas hochu asi trosku jinej svet,vid ze jo?
 

DeletedUser

Guest
říká ten, co má v profilu...

Nightmareus
Osobní text
.....kdo překročí moje teritorium,zemře smrtí BONGO BONGO(....tzn.Bušit,bušit a bušit)
Hraji pouze proto,abych tuhle hru znechutil všem,koho to baví.....


Vypadá to, že se to mezitím povedlo nám znechutit Tobě :) To je holt život :)
 

DeletedUser31729

Guest
říká ten, co má v profilu...

Nightmareus
Osobní text
.....kdo překročí moje teritorium,zemře smrtí BONGO BONGO(....tzn.Bušit,bušit a bušit)
Hraji pouze proto,abych tuhle hru znechutil všem,koho to baví.....


Vypadá to, že se to mezitím povedlo nám znechutit Tobě :) To je holt život :)


Podivej,adminove mi v minulosti nechali zbarbarit vice nez 1000 vesnic a nakonec jsem jim za to podekoval.Vazne si myslis,ze mi nekdo ze s24 znechuti hru kdyz mi zabere,zabanule,nebo dokonce vymaze ucet ze vsech svetu? Jsi vedle jak ta jedle,stejne jako tvoji kolegove z kmenu,kteri pristoupili na vasi koalici.Podle tw stat jsi teprve z zacatcich uspechu a mam bohuzel spatny pocit,ze se niceho neobvykleho v daleke budoucnosti zrejme ani nedockas.Takze asi tak... Blahopreji k vitezstvi a uzij si to.
 

DeletedUser

Guest
No podle Tvých reakcí bych řekl, že jo :)) Jinak bys to bral s větším nadhledem :) Je to jen hra :)
 
Nahoru