• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 24

DeletedUser

Guest
Už jsem za ty leta hraní DK zažil hodně podivných situací, ale co se Inno ve spolupráci s českým supportem snaží vytvořit na S24 je úplná špička ledovce.
Moc nechápu ty, kteří hlasují pro pokračování světa (a že jich je). Co jim svět 24, který je zcela bez smyslu, nabídne více, než jakýkoliv jiný nový svět? Proč hrát svět, který nemá jiný konec, než ten, který si Inno v průběhu trvání světa vymyslí. Proč do takového světa cpát peníze?
Že je více hlasujících pro trvání světa se dovtípí i žák prvního stupně základní školy, na to se nepotřebuje dělat anketa. Zhrzených dětí je mnoho a asi jim nikdo nevysvětlí opak.
Já jsem jen rád, že je alespoň možnost volby. Ještě chvilku si tuhle stupidní knížku budu číst a pokud se autor rozhodne pokračovat ve psaní bulvárního bestselleru, tak dám jednoduše zrušit účet.
Zbývá mi jen naděje, že hraní na dalších světech bude plné zábavy a nedočkám se asi již nejspíše posledního hřebíbu do rakve jménem InnoGames...
 

DeletedUser13614

Guest
Souhlasím s Krampusakem ...
Také mě takovéhle zakončení a nastavení dost naštvalo,ale vlastně je to pro Inno takový políček který si uštědřili sami...když se znovu lognu a budu tam hrát podpořím jejich chyby za naše peníze...:cry
Mě to dost otrávilo a hodně si rozmyslím než začnu zas někde hrát...a to bude až tak napodzim,teď je léto a venku hezky...

Člověk by se měl naučit prohrávat...:yes,a tady prohrálo hlavně INNO :hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Průběžný výsledek ankety:

Anketa:Chcete pokračovat v hraní na světě 24?


Ne, svět skončil -> měl by se zavřít................................284...............26.92%
Ne, už mě to nebaví.....................................................17.................1.61%
Ano, dohraju čas, kdy mám prémium a pak uvidím. ............ 10................. 0.95%
Ano, chci pokračovat v hraní na tomto světě...................744................ 70.52%

Odevzdané hlasy: 1055
 

DeletedUser

Guest
No, co na to říct. Snad jen že jsem rád, že mám možnost "zrušit účet"
 

DeletedUser

Guest
Průběžný výsledek ankety:

Prozatím hlasovalo 8.6% hráčů světa.
91.4% hráčů světa se hlasování nezúčastnilo.

Svět skončil...byl oficiálně oznámen konec světa...a 6% hráčů světa by rádo ve skončeném světě pokračovalo.
94% hráčů žádný takový požadavek nevzneslo.

Mimochodem...Biblosi...Tobě také připadá normální...když provozovatel hry po dosaženém vítězství (kdy se v pravidlech zavázal v takovém případě svět ukončit)...toto pravidlo změní? :-(
 

DeletedUser

Guest
ano, je to tak.. zatim to vypada ze pres 90 procent hracu je pro konec sveta dle predem nastavenych pravidel .. je to dobre, je videt ze hromade hracu nestoji ani se k takove hlouposti, jako je znovu hrat dohrany svet, vyjadrovat ..
 

DeletedUser

Guest
Ano je to kravina.
Ale taky jenom urážet Support neni dobré,třeba to ani oni samy nevymysleli...přišlo to třeba "shora",však snažit se o něco a pak vám někdo pouze nadává,jak to děláte špatně,to taky neni dobý :)

Ale souhlasim s tim,že je kravina znovu otevírat S24.
 

DeletedUser

Guest
no, nevim, suport uz jen z nazvu sve funkce je odpovedny- muze za situaci ktera vznikla ..
urazet? nenarazil sem na jedinou urazku.. to co mi bezi hlavou? :)))) neni treba rikat.. vsak oni sami ve skrytu vedi co jsou zac ..

nevim, jaky mas prehled ..
ale bez se mrknout na slovenske DK, zajdi na forum, pokus se resit problem, na foru slovenskych dk ..
tam poznas jak funguje suport, jakou ma uctu k hracum, tam poznas jak by to melo vypadat .. to neni banda hloupych, tupych nafoukancu jako na jinem nejmenovanem serveru ..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dotaz na Support...

Proč alespon nezmrazíte statistiky a nezměníte název světa....aby jste alespon částečně zachovali čest vítězů??? A ti co si chtějí rozebrat prázdné barbarky a vyzkoušet si další pokračování hry mohou vklidu pokračovat...proč neuděláte alespon tohle???
 

DeletedUser

Guest
SVĚT 24 by ani neměl pokračovat,když se v anketě vyjádřilo necelých 10% hráčú světa za znovuotevření.....
 
Nahoru