• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 26

DeletedUser

Guest
já jsem na téma jak to vypadá na S26 včera popsal hodně řáek ale pouze v kmeni lidem z vedení, moje názory atp.. je to dlouhá A4 a ne nezveřejním jí neboť tam je hodně informací, které nemusí všichni vědět .. každopádně swat má pěknou situaci a můžeme odpočítávat dny než budou zničení, ale to samé můj kmen.. i když my jsme byly obklopeni nepřáteli už o začátku a vesměs se to nikdy nezměnilo. Na druhou stranu můžu trávit víc času se sojkyho sestrou :D
 

DeletedUser30359

Guest
mě dycky pobaví že se na těhle forech dva měsíce nic neřeší, lidi nekecaj, nic. Až vždycky přijde někdo komu zvoní hrana a začne tu kopat a urážet.
ale zase na druhou stranu je lepší číst i takový haluze než nic :)
já se tu nechci hádat. dk mě bavěj, světů je dost. ale hodní majitelé nám pravidelně otevírají další světy pokud to komukoli z jakéhokoli důvodu nevyjde.

Kolego Jaromíre (promin jestli tě nějak špatně oslovuju a klidně mě znovu oprav). Víš co já sem nikdy nepochopil? To že každý kmen má nějaké vedení at už je to více hráčů či skupina lidí je snad na této hře normální. I já jsem preferoval pouze lokální kmen kde měl každý stejná práva a rada ani vedení nebyla. Jenže to jde pouze když se s těmi hráči znáte a hrajete pouze v omezeném počtu bez náborů. což mi tady nějak nevyšlo, jelikož jsem na tento svět šel sám.
Ale to že mam nějaký svůj styl nebo názor na spoluhráče, taktiku, vedení, nábory nebo na nároky na spojence je jen a jen moje věc a co kmen od kmene se to liší. V SH jako kmeni jsi byl k ničemu. pokud jsi chtěl dělat nějaký akce na nás když jsme byli proti vám v oslabení, měl si k tomu příležitost. ale nechat se tu osočovat od hráče co se vez na konci mapy, žral tam mrtvolky a jinou lehce dostupnou oběť a nechal své hraničný hráče na pospas měsíce trvajícímu tlaku bez toho aby zasách to fakt neberu. Dyt od tebe nešel na nás po celou dobu jediný útok.

To že tu ted budeš plácat kolem sebe rukama, nožičkama a vším co tě napadne, tak to nechám pouze na tobě.
Oháníš se tu nějakou českou náturou nebo takovýma blábolama co si přečteš v blesku a přitom právě na DK jsi se ty choval jako pravá česká nátura jak tu píšeš. Když můžeš něco zadarmo, nebo v klidu tak si spokojenej, jak ti teče do bot najednou hledáš viníka.

Ted ti možná otevřu oči. Ale tato hra se jmenuje Divoké kmeny. Prosím na wikipedii si můžeš najít co to znamená divoký a také kmen.
Pokud otevře INNO nějakou hru s názvem láskyplné kmeny, určitě to najdeš v mailu.

A už vůbec nepochopim že tu osočuješ Alone, potažmo mě a bereš si do úst jména jiných hráčů co aspon něco dokázali.
Když tak miluješ historii jak sem pochopil z tvýho předešlýho příspěvku, najdi si jednoho vojevůdce který vynesl větu "važ si svých nepřátel".
na rovinu řeknu že jsem na světech DK zažil více nepřátelských kmenů kterých sem si vážil než spojeneckých. A to právě dělá tuto hru zábavnou. Když narazíš na dobrého nepřítele, který umí hrát a netrpí komplexem nenávisti ke každému kdo mu veme vesku ;)

já jsem na téma jak to vypadá na S26 včera popsal hodně řáek ale pouze v kmeni lidem z vedení, moje názory atp.. je to dlouhá A4 a ne nezveřejním jí neboť tam je hodně informací, které nemusí všichni vědět ..

sákryš zase se dozvíme akorát tak velký kulový. nechceš mě vzít na deset minut k vám a dát mi práva? :yes
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
u nás to není jen tak, když vejdeš začínáš jako Agent velká 0 .. postupem času za zásluhy se vypracováváš přes uklízečku, čističe bot nebo dodavatele cigaret, ve vyšších funkcích můžeš čistit komíny nebo nosit jídlo vůdci do postele.
Myslím že na hodně vysoce postaveného se za 10 minut nedostaneš .. sojkyho znám 5 let a zatím mi jen čistí boty a pujčuje sestru :D
 

DeletedUser30359

Guest
tak to je v čudu. co já bych dal za špeha u vás co by mi to přečet :D
 

DeletedUser

Guest
jediný kdo by teoreticky mohl něco vynést je sojky, ale toho jsem už uplatil, ale myslím si že to ničím nepřeplatíš :D to v tomto časoprostore není možné

edit: když si seženeš špeha tak se ujisti že umí číst .. nebo ho pošli na mou fakultu :)
 

DeletedUser

Guest
Vážený kolego Myšpulíne opravdu je pravdou, že většího demagoga jak jsi ty jsem asi nezažil, na tebe nebudou mít snad ani presidentští kandidáti, natož tak momentální president, jak ty umíš ohnout pravdu a když je potřeba tak i prostě mluvíš nepravdu. Z mladších let pamatuju jednoho kádrováka, též předsedu tehdejší vládnoucí strany, ten dělal přesně to samé, ona stokrát opakovaná lež se možná stane pravdou.
O tom, že provozovatel této hry má dnes už velice dobře propracovaný systém archivu, takže si mohu vlastně cokoliv o hráči i kmenu zjistit, takže ty tvé ke.... tedy nepravdy lze velice snadno přivést na pravou míru.
Ale to že mam nějaký svůj styl nebo názor na spoluhráče, taktiku, vedení, nábory nebo na nároky na spojence je jen a jen moje věc a co kmen od kmene se to liší. V SH jako kmeni jsi byl k ničemu. pokud jsi chtěl dělat nějaký akce na nás když jsme byli proti vám v oslabení, měl si k tomu příležitost. ale nechat se tu osočovat od hráče co se vez na konci mapy, žral tam mrtvolky a jinou lehce dostupnou oběť a nechal své hraničný hráče na pospas měsíce trvajícímu tlaku bez toho aby zasách to fakt neberu. Dyt od tebe nešel na nás po celou dobu jediný útok.
Takže kmen SH (Stříbrná horda) ve svých počátcích s vámi nesousedil ani náhodou, takže řešil tak problémy s kmeny, které měl ve svém okolí, ba naopak jsem se snažil dát ty menší kmeny dohromady, což se nepovedlo, ani nemohlo, protože sousední I.W. - od nichž právě vám donášel jejich vůdce informace, nás napadl. Takže pro mě je logické, že řeším své okolí a tam jste v té době nebyli ani náhodou. V době, kdy jste se na hranici s námi dostali a začali na mě útočit, tak už jsem si to od vás nenechal líbit což může jasně říci i TW Stats - teda statistika, kde je vidět kdo k jakým vesnicím přišel či nepřišel.
Oháníš se tu nějakou českou náturou nebo takovýma blábolama co si přečteš v blesku a přitom právě na DK jsi se ty choval jako pravá česká nátura jak tu píšeš. Když můžeš něco zadarmo, nebo v klidu tak si spokojenej, jak ti teče do bot najednou hledáš viníka.
Tak bych byl rád co jsem podle tebe já měl zadarmo, nějak k tomu nemohu dojít, asi myslíš ty barbarky co jsem zabral, tak to jo, ty byly zadarmo. A jestli ti vadí, že když jste 14x větší jak my a já se snažím kmenům, se kterými jste si vytřeli půlky jasně naznačit co jste zač, jak si vybíráte jen velké hráče a vprostřed kmenu svého bývalého spojence si vsadíte pátou kolonu, tak pak chápu, že se ti to nelíbí. Ona se prý kritika nelíbí ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30359

Guest
tak kdyby jsi psal tak jak píšeš ve svém posledním odstavci. tak neřeknu ani putna a normálně se o tom může klasicky pohovořit.
Jenže pokud je to hned z první rány osočování at už kmene, stylu nebo hráčů tak prostě to mi vadí a jak do mě tak já do něj.
ani jsi neměl snahu tu debatovat proč se stalo to či ono. protože když už začneš argumentovat něčím. měl by jsi vědět celou pravdu nebo se na ni zeptat.
pokud se tu budeme bavit o budoucnosti tak ano. proč ne. protože budoucnost je to co je ve hvězdách a tam může mít každý svou vizi která se liší. ale pokud tu napíšeš co jsme udělali, jak jsme to udělali, s kým a "zakolik" tak to neberu. protože vůbec netušíš proč a jaké okolnosti k tomu vedli. proč byla a nebyla taková diplomka, proč ten nebo ten hráč přestoupil atd.

i když jsi mě přirovnal k nechvalně známé osobnosti atd, tak tento tvůj poslední příspěvek byl konečně v rámci debaty a konečně přines i něco o čem se dá mluvit.
Klidně ti vysvětlim jak nabírám hráče at už je to pro tebe pozitivní nebo negativní. je to můj názor a nemusí korespondovat s tvým.
Hráč který přestoupí do Alone musí splnovat určitá kritéria..... pozice vhodná pro kmen, schopnosti použít armu, aktivita, a nekonfliktní povaha co se spolukmenovců týká (ta se projevuje časem) která je dána i spoluprácí s ostatními a především a to především vlastnost číslo jedna musí k nám chtít jít. ježiš toto je přece nejpodstatnější část náboru. pokud my se líbíme jako kmen hráči a on nám, proč ho nepřijmout. Obě dvě strany z toho pak jenom profitují. My dostanem nového hráče který umí a zapadne k nám, on dostane nové spolubojovníky co za něj padnou a dohromady do budoucna dostanu at já nebo někdo jiný třeba člověka, s kterým se bude bavit a stýkat i v realu.

já prostě nejsem zastáncem stylu náboru. tak ted hrrr a naberu všechno od téhle souřadnice do téhle souřadnice co má ruce a nohy a chce k nám. získám území, pak i mršiny z hráčů co budou končit a já je můžu krásně zabírat bez boje a uzavřem spojka napříč světem at si můžem v klidu spamovat na foru, chodit sem jednou za dva dny počítat do tisíce a posílat si fotky z face
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Bohužel nemám tolik času, kolik bych si přál, abych se mohl věnovat DK, ale stejně mi to nedá a budu reagovat na tvůj příspěvek o náboru hráčů k vám do kmenu.
Napsal jsi to docela logicky, škoda, že mi trochu schází logika v těch nově přijatých členech. Je logické, že jako momentálně dominantní kmen na tomto světě si hráče vybíráte a je jasné, pokud je ten hráč v tomto kvadrantu, většinou neodmítne, pokud tak udělá a není v dobrém a velkém funkčním kmenu, stačí 1 hromadná akce a on pochopí.
Cituji:
Hráč který přestoupí do Alone musí splnovat určitá kritéria..... pozice vhodná pro kmen, schopnosti použít armu, aktivita, a nekonfliktní povaha co se spolukmenovců týká (ta se projevuje časem) která je dána i spoluprácí s ostatními a především a to především vlastnost číslo jedna musí k nám chtít jít. ježiš toto je přece nejpodstatnější část náboru. pokud my se líbíme jako kmen hráči a on nám, proč ho nepřijmout. Obě dvě strany z toho pak jenom profitují. My dostanem nového hráče který umí a zapadne k nám, on dostane nové spolubojovníky co za něj padnou a dohromady do budoucna dostanu at já nebo někdo jiný třeba člověka, s kterým se bude bavit a stýkat i v realu.
Takže pozice vhodná pro kmen je pro vás dostat se do středu nepřátelského kmenu přes zrádce viz třeba: petr..sklenar, fonPrdlouš, RubberDuck , což je třeba v určitou chvíli výhodné, bohužel mé zkušenosti jsou takové, že se to nakonec vymstí. I spolupráce s vaším kmenem se mnohým vymstila, třeba SWAT se už nyní dostal pod tlak a vesnice jim zabíráte, přestože se s vámi zapojovali do válek, třeba ve vyhlášení války nám, SWAT se připojil do dvou dnů. Nevím jak dlouho vám bude trvat, než tento kmen zlikvidujete.
Mě tu podezříváš z divokého náboru:
já prostě nejsem zastáncem stylu náboru. tak ted hrrr a naberu všechno od téhle souřadnice do téhle souřadnice co má ruce a nohy a chce k nám. získám území, pak i mršiny z hráčů co budou končit a já je můžu krásně zabírat bez boje a uzavřem spojka napříč světem at si můžem v klidu spamovat na foru, chodit sem jednou za dva dny počítat do tisíce a posílat si fotky z face
No já beru začínající hráče z okolí i hráče ze sousedních kmenů, kteří nemají tolik vesnic a třeba začali později, protože si myslím, že ti zkušenější by se měli snažit ty méně zkušené zaučit, aby věděli co je to spolupráce, ne vždy se to podaří, ale někdy se to vyvede a stojí to za to pro obě strany. Ne každý má dostatek času i prostředků aby mohl být několikrát denně na DK a případně si koupit prémiák. V tom se rozchází náš postoj a názor.
Ta druhá věc je, že jsem nikdy neútočil a nevyhlašoval válku nepoměrně menšímu kmenu, to bych se za sebe musel stydět, ale to je věc každého z nás. Myslím si, že není dohráno a hned tak nebude, svět je to zajímavý svou rychlostí a podle mě vy jako momentálně největší kmen budete pro mnohé opravdovým trnem v oku, takže nebude dlouho trvat, že se přestanete vy líbit jiným kmenům. Přece jen počet 80 hráčů v kmeni je dost málo na to aby jste spojením s některým kmenem lehce ovládli S26.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30359

Guest
tak ohledně náboru těch tří hráčů by jsme mohli debatovat dlouho. mě to výhodné opravdu přišlo a přijde a ted z toho profitujeme. hráči jsou aktivní a spolehliví a to to nám jde.

ohledně náboru. já nemluvil vůbec ale vůbec o tobě a tvém kmeni. je tomu tak na každém světě a hlavně ve startech světů. vždy se najdou kmeny co jsou v top 5 od začátku a postupně se rozloží. splašený nábor vede pouze k tomu že ti aktivní tam pak nemají co dělat. nemluvě o spojencích kterým to začne vadit.

Ohledně zrušení spojka se swatem. Přesně to navazuje na ten předešlý příspěvek. Je jasné že protistrana může argumentovat kdo dělal dřív nábory tam a tam atd. je to o úhlu pohledu. bylo nás 25dlouhé měsíce takže o splašeném náboru do alone nemůže být řeč. ale to jsem odbočil. důvodem zrušení byli právě neshody dlouhodobé v náboru a v tom že někteří hráči místo válek se nám tahali do území přes barbarky a mrtvoly. několikrát jsem o tom jednal, jak o náborech tak o růstu ale prostě z toho nikdy nic nebylo.
Řekni, co mohlo dělat ALONE jinýho. S mlýnem jsme měli malý hranice, swat nás blokoval (ale s tím bylo počítáno) a ještě někteří hráči jak sem psal se tlačili do toho co zůstávalo mezi náma. Takže jedině spodem přes infekci, jenže tam bylo spojko se SWATEM. no a místo toho aby to náš spojenec nechal být jak to je. některé hráče z infekce jakož to spojence nabíral, jiné podporoval. Poslední kapkou bylo když jsme zaútočili na váš kmen a zjistili že po přebrání vesnice tam šlapou podpory dvou hráčů ze swatu. nevím jak se jinak vyjádřit k týhle situaci než to jenom popsat at si obrázek udělá každý sám jestli sem se tak špatně zachoval a jestli sem to udělal jen a jen kvůli tomu že tu chceme machrovat a sme vyčůraný.

Nevím jak moc jsme trnem v oku. tenhle svět se nehraje ani rok. je jedno jak je kmen velkej a na jakým je místě. dyt my sme byli většinu času v 25hráčích a bavilo nás to úplně stejně.
každý současný kmen na na tomhle světě měl slabší a silnější chvilky. já myslím že čas pořádných a pravých bojů teprve přijde. a pokud se v ohledu na nás změní diplomka. no a..... dyt proto tu jsme abychom si zahráli. Tak holt nebudeme první no ,o) lidi z toho sledování bodování moc nadělaj. jooooo kdyby mi za to někdo platil že sem první v tom či onom, tak bych tam čuměl pětkrát denně :cool
 

DeletedUser34317

Guest
Juste, jaktože tu nepoužíváš myšpuldu? To měníš jak trenky :D

Jinak tobě a tvému kmenu držím palce :)
 
Nahoru