• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 26

DeletedUser

Guest
To mi hlava nebere

:wacko to jsem z toho :axe teda chtěl jsem napsat jelen. Jak může mít hráč konkurenčního kmenu takové informace, že ví o 3 bloknutých hráčích, tady něco nehraje.
TO JSEM Z TOHO :paladin

Zdravím :hi
 

DeletedUser18868

Guest
Když zautočíš na někoho a systém tě nepustí s hláškou hráč je blokovaný tak hraje uplně vše.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jo tuhle hlášku znám .. na S26 jsem na ní narazil u 3 nepřátel přičemž jeden ban dostal když jsem na něj poslal půlku útoků a ostatní najednou nešly ..
 

DeletedUser

Guest
No to nevím, od kdy je BaN s neútočením za mulťáky, pokud si vzpomínám, tak za tento prohřešek nejsou vesnice chráněny, takže pokud to něco je, tak za úplně něco jiného. Ale vzpomínám si, že jsme to kdysi dělali na jednom docela známém světě S4 - ale s ochranou to bylo za nadávku.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Stačí si přečíst VOP a budete v tom mít jasno. :hi
 

DeletedUser34317

Guest
VOP je nám k ničemu, když si to vedení překrucuje podle své libosti :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Pokud máš důkazy k tomu, co tu píšeš, tak je pošli v ticket systému hlavní administrátorce hry. Pokud nemáš důkaz, ale jen si to myslíš, pak tu nešiř pomluvy:

Pomluva je v českém právním systému specifikována v zákoně č. 40/2009 Sb. (trestní zákoník). Definuje ji § 184, který říká:

(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.

(2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.
 

DeletedUser30960

Guest
Biblosi, když tady s náma aktivně komunikuješ, tak mi vysvětli tohle: Tady na fóru jsou nějaké pravidla a pak nějaké tresty, které se týkají hry. Přečetl jsem to celé a vůbec nikde není napsané, že by někdo měl dostat ochranu, když něco provede. Support si v tom případě dělá co chce a nejedná podle veřejně dostupného rejstříku trestů! K čemu to pak je, když nepřítel dostane ochranu, vlastně "dovolenou" když je na hranici a když náš udělá něco takového, tak dostane permaban z fleku? Já se díky tomu přikláním na stranu těch co tvrdí, že stačí mít kontakty v supportu a platit si premium a třeba správce účtu k tomu, ať je vklidu před "zákonem". Napsal jsem si na to ticket včera, pak jsem se bavil ještě s nezávislým cheathunterem... ale pořád to prostě nehraje
 

DeletedUser

Guest
ban s ochranou se uděluje poslední dobou nějak často .. dává se při "zvláštní" situaci ovšem nikdo mi nebyl schopen napsat za jaké a v rejstříku trestů to pro jistotu není.
Člověk může přemýšlet nad tím za co se vlastně dává .. vlastně se dá i přemýšlet nad tím kolik taková dovolená může stát.
 

DeletedUser18868

Guest
Banán s ochranou se používá POUZE při nahlášení zneužití učtu tzv 3 osobou paragraf 4,4!! A trvá do vyřešení což je cca 3x 24h
Potom hráč dostane trest což už je Banán bez ochrany případně - % vesnic.

Odpověd na otázku ohledně tohoto:
ano je možné krádež účtu "fingovat" nicméně to není hráči nic platné jelikož po prověrce účtu se na podvod vždy přijde a hráč by byl trestán dle pravidel,katalogu trestů a VoP bez ochrany vesnic před útoku.Takže tuto variantu rozhodně nikomu nedoporučuji jelikož by byl sám proti sobě.


ban s ochranou se uděluje poslední dobou nějak často .. dává se při "zvláštní" situaci ovšem nikdo mi nebyl schopen napsat za jaké a v rejstříku trestů to pro jistotu není.
Člověk může přemýšlet nad tím za co se vlastně dává .. vlastně se dá i přemýšlet nad tím kolik taková dovolená může stát.
 
Nahoru