• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Wei33, čím byl Rychlík uražen? Sám se postavil do role nechápavého. A ano, ironie tam byla, jestli jezdíš na setkání Mensy, můžeme si o tom popovídat v čem, pokud ji nevnímáš. Mám poněkud svérázný styl, kterému rozumí většinou jen ti, co mne znají i z reálu. A díky za to upozornění na zapomenutou čárku, občas píši tak rychle, že nedostatečně kliknu na klávesu, ale jak se soustředím na obsah, tak pak přehlédnu chybějící písmenka. Nobody is perfect ... ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Vyložené lévárny dělá Aver,to je ten koho jsem myslel.Že zkupuje za vlajky účty a po té odepisuje na zprávy jménem bývalého vlastníka,to je dle mého ubohost a nic jiného.To,že ho okamžitě použije k posílání vláčků,na vsi o kterých ví že jsou nebranitelné nebudu diskutovat,Tomu se říká moment překvapení.
Na druhou stranu se zase uvolní nějaká šlechta,jelikož sleva mincí bude počítám k vánocům.

Pokud máš konkrétní informace k tomu, co tu píšeš, pak to pošli na support, něco takového povoleno není:

§ 6) Nákup a prodej účtů nebo herních náležitost

1) Není dovoleno hrát účet pro komerční účely.
2) Není dovoleno prodávat, kupovat nebo nabízet účty nebo jejich části výměnou za prémiové body nebo za jakýkoliv jiný (např. finanční) prospěch ve hře nebo mimo ni.
3) Obchody zahrnující více herních světů jsou také zakázány. (Prakticky se jedná o vše “mezikontinentální” co lze definovat takto: “Já ti dám něco v tomhle světě a ty mi za to dáš něco v jiném světě.”)

(Pro závažnost sděleného obsahu ponechávám v samostatném příspěvku.)
 

DeletedUser

Guest
Pokud máš konkrétní informace k tomu, co tu píšeš, pak to pošli na support, něco takového povoleno není:

§ 6) Nákup a prodej účtů nebo herních náležitost

1) Není dovoleno hrát účet pro komerční účely.
2) Není dovoleno prodávat, kupovat nebo nabízet účty nebo jejich části výměnou za prémiové body nebo za jakýkoliv jiný (např. finanční) prospěch ve hře nebo mimo ni.
3) Obchody zahrnující více herních světů jsou také zakázány. (Prakticky se jedná o vše “mezikontinentální” co lze definovat takto: “Já ti dám něco v tomhle světě a ty mi za to dáš něco v jiném světě.”)

(Pro závažnost sděleného obsahu ponechávám v samostatném příspěvku.)


Jo aby dostali za to jeden den Banán a pak se jim to vrátí že je to v pořádku.
Já vím že na účtě gavraldino851..je někdo jiný,samozdřejmě na zástupu a tudíš je vše v pořádku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
:rofl Ja som vedel že ma nesklamete, tentokrát saxousek:

[SPOIL]komentar_reputace.jpg[/SPOIL]

tak trochu mi to pripomína porušovanie pravidiel :D ale čo už... z nadhľadom sa zasmejem a čítam ďalej...
 

DeletedUser34217

Guest
[SPOIL]
[SPOIL]
[/SPOIL]

Jsi si trochu spletl hru a republikou ne? Doufám, že k volbám chodíš pravidelně a využíváš tak dostatečně svého práva volit. :hi

Na praní ponožek je pračka a sušička, vaření není mé hobby. Takže pohoda, mne nezdržujete. ;) A nedávat najevo něco, čím je někdo výjimečný, to je přežitek minulosti. Tak sám jsi tu napsal, že už nepatříš k omladině, to ten názor vysvětluje. Ono vše také na internetu nenajdeš, občas je nutné změnit něco přímo v sobě. Myslím, že by byla velká škoda, kdyby třeba naši medailoví sportovci, ocenění vědci a spousta jiných lidí nedala najevo, že mají nějaké výjimečné schopnosti a píli je rozvíjet. To bys totiž neměl ani ten internet, na který se odvoláváš. :hi




Toto je diskusní vlákno - zde může diskutovat každý, kdo dodržuje pravidla tohoto fóra. A nikdo nemá právo ho z diskuse vyhazovat. Pokud by Andýsek diskutoval v rozporu s pravidly fóra, od toho jsou tu pak moderátoři, aby ho usměrnili nebo mu na nějaký čas diskusi znemožnili.
[/SPOIL]


Já jsem také výjmečný .Mám mraky semena ,prodávám ho za 50 korun zkumavku ,ale nemám potřebu to sem nikomu cpát jako ty své iq.
To musí ocenit ostatní v tom je ta výjmečnost,když tě někdo pochválí a napíše ,no teda ty jsi dobrej.
U nás se vždy říkalo ,že samochvála trochu smrdí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Někde tu nějaká samochvála zazněla, jo? Já píši jen fakta, obyčejná a prostá fakta, nic víc. Ale chápu, že obyčejnou a prostou pravdu každý neunese.
 

DeletedUser34217

Guest
No ,pak že se na něčem neshodeneme,mohla jsi to napsat rovnou ,že jsi hrdá ženská a nerada přiznáváš pravdu a byl klid,všichni tu na to čekali týden.

O nic nejde ,takových lidí je více ,já s tím mám také někdy problém.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38879

Guest
Mám dotaz proč byl smazán příspěvek že Biblos porušil pravidlo fora ?
 

DeletedUser

Guest
Protože to se přeci nemohlo nikdy stát ;)

Vkládám i s citací, aby nevypadl kontext nebo si to někdo nevyložil jinak.



V tomto případě je citace naprosto zbytečná, navíc i oba příspěvky - viz odpověď dále.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru