• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser28334

Guest
Sleva mincí v době Time endu je výsměchem hráčům. Nám teď napsali na 13 že jako zpříjemnění odpočtu konce světa má šlechtic neomezený pohyb. Přitom na 13 měl neomezený pohyb od začátku. :yeah
 

DeletedUser28334

Guest
Jako že může chodit celý ty 3 měsíce nepřetržitě dokola?:wacko
 

DeletedUser34217

Guest
[SPOIL]Konečně zase trochu veselo:D,to stoupne návštěvnost forka ,už tu nebylo nejméně rok aby lezlo do jednoho vlákna tolik suportérů, adminů a zástupců adminů:p.

S tím kopírováním zpráv to je dobré,ale počkáme na konec světa a vyslechneme si jaké budou naše manželky rodiny a my hajzlové a jiné další urážky.


Ale nebojte já práskat nebudu a nikdy jsem to nedělal.

Jen nepochopím jednu věc ,jak je možné kvůli nějaké prohře(myslím na světě19)mít v sobě neustále tolik nenávisti a škodolibosti ,že se to nese stále dál.

Od začátku světa neustále nějaké urážky a nadávky jací jsme svi.... a naše maminky co s námy měli udělat.
Přeci když jednou prohraji ,tak pak začnu makat dřít ,nebudu třeba tolik spát ,abych podruhé vyhrál.

Ale zde pořád jen urážení a hledání nějakých podvodů a špíny.
A většinou od hráčů ,kteří v éto hře neumí vůbec nic a nedokáží nic.

Jo ještě jsem zapomněl.čau Franto,ještě tolik o víkendy chlastáš??a už máš papriky ??[/SPOIL]
ZA TOHLE JSEM DOSTAL VAROVÁNÍ!!!ROZUMÍTE NĚKDO TOMU CO TAM JE ŠPATNÉHO???
SI ZE MĚ ZASE ZAČÍNÁTE DĚLAT SRANDU NÉ???
ASI VÁS NECHÁM PŘESTĚHOVAT DO UGANDY
http://zpravy.idnes.cz/dozivoti-pro...hranicni.aspx?c=A131220_132011_zahranicni_vrl
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
:scratch možná tohle im vadilo
"...my hajzlové a jiné další urážky."

jo a k tomu článku, dneska som videl film, v ktorom to bolo zobrazené...
myslím ten spôsob nakladanie s takými ľuďmi..
 

OFFKA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Tak kedy bude tá zľava mincí na S27 ? :)
je to tam takto neznesiteľná nuda :wall:wall:wall:wall:wall:wall

Bezvýhradne súhlasím s joss, Willibald, wei, a ostatnými, tak sa nebudem opakovať
 

DeletedUser

Guest
Administrátor tu napsal, že vše projedná a dá vědět, pokud tedy máte zájem o změnu a ne jen o to se tu hádat, možná by bylo dobré alespoň počkat na jeho vyjádření.

Osobně vidím problém hlavně v tom, že ve chvíli kdy se na fóru objevila nevole proti slevě mincí, nikdo z jejích zastánců se nikde neozval, až ve chvíli kdy se na vlnu odporu proti slevě nějak reagovalo, najednou se objevují příznivci slevy kteří mlčeli ve chvíli kdy byla možnost nějak reagovat a slevu mincí podpořit.

Nabízí se tím otázka, jestli není reakce vyvolána spíš tím že iniciativa vzešla z DK týmu, než tím že by tolik vadilo to že se zrušením slevy reagovalo na dřívější nevoli hráčů.
- prosím konkrétní link, kde to bylo..
- není povinností hráčů sledovat toto forum..
- možnost slevy mincí byla zavedena po anketě napříč všemi světy a její aktivace je opět podmíněna výraznější většinou na daném světě.. Kdežto na její zrušení se nikdo hráčů neptal (a dost hráčů to ještě ani nezaregistrovalo..) a je jasné, že se ošklivě dotkne už rozehraných světů..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?20171-Diskuze-světa-27&p=398482&viewfull=1#post398482
Sleva mincí může být v každé jazykové komunitě jiná. Informoval jsem se u ostatních vedoucích hry na různých jazykových verzí a skutečně to má každá verze nastavené jinak. Nejvíce se to odvíjí od velikosti jazykové verze, takže CZ nemůžeme srovnávat s německou, polskou či mezinárodní verzí.

Poradím se tedy znovu na vyšších místech přímo v Německu ohledně ideálního nastavení ve věci slevy mincí na CZ verzi.
Cílem zrušení slevy mincí podle počtu hráčů je to, aby se nastavení světů upravovalo co nejméně, ideálně vůbec.

Proč změny nejsou globální jsem již více méně uvedl. Každá jazyková verze, resp. vedoucí dané jazykové verze, může upravit systém slevy mincí.
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Willi bleskosvodka měla na mysli asi toto:

ve chvíli kdy se na fóru objevila nevole proti slevě mincí, nikdo z jejích zastánců se nikde neozval, až ve chvíli kdy se na vlnu odporu proti slevě nějak reagovalo, najednou se objevují příznivci slevy kteří mlčeli ve chvíli kdy byla možnost nějak reagovat a slevu mincí podpořit.

DK tým se tu odvolává na nějakou nevoli před půlrokem, která měla doprovázet slevu mincí na sv. 22.
Pokud chtěli aby se vyjádřilo víc lidí, mohli to napsat do toho svého oběžníku. Fakt není v silách hráče sledovat každý příspěvek na fóru.
 

DeletedUser

Guest
- přesně..
- navíc možnost zrušení slevy je zásah do již rozehraných světů a daných podmínek..
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru