• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světových velmocí

DeletedUser

Guest
...

wšichni wálčej :D:paladin:paladin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser26441

Guest
veronika6679 - Fenix
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zdravím tady vůdce Zero ! Ahoj Null a Veroniko . tebe Iro taky zdravím. tak doufám jak máme převahu tady tak bude i na bojišti
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15220

Guest
mrakodrap 1

Já jsem takový mal přeběhlík z kmene StAy.A já to vůbec neumím hrát.já ani nevím jak se zabírají vesnice a natož jak se tvoří ally.:clown
 

DeletedUser

Guest
Já jsem takový mal přeběhlík z kmene StAy.A já to vůbec neumím hrát.já ani nevím jak se zabírají vesnice a natož jak se tvoří ally.:clown


tak to byl dost dobrý vtip :geek ty to umíš až moc dobře. a že jsi odešla ze StAy? asi jsi k tomu měla důvod. já jsem odešla taky a i další. nemám o tobě pochyby,že by jsi to neuměla a už jsi o tom určitě i přesvědčila i další :bye
 

DeletedUser15220

Guest
já a přesvědčit další:geek to asi nehrozí.My amatéři přes válčení a diplomacii to vůbec neumíme wacko.Ale třeba se tu najde nějaký dobrodinec co mě to naučí.Jaké jednotky jsou třeba nejlepší na obranu.Já slyšela,že nejlepší je šlechtic:clown
 

DeletedUser

Guest
já a přesvědčit další:geek to asi nehrozí.My amatéři přes válčení a diplomacii to vůbec neumíme wacko.Ale třeba se tu najde nějaký dobrodinec co mě to naučí.Jaké jednotky jsou třeba nejlepší na obranu.Já slyšela,že nejlepší je šlechtic:clown

nene, nejlepší na obranu je přece špeh,ne? :clown třeba se tady někdo najde,kdo nás to naučí, já na tom budu v tom případě stejně,jako ty :kissing
 
Nahoru