• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světových velmocí

DeletedUser15220

Guest
nene, nejlepší na obranu je přece špeh,ne? :clown třeba se tady někdo najde,kdo nás to naučí, já na tom budu v tom případě stejně,jako ty :kissing

Nene ty máš náskok.:yeah Já jsem takový malý zaostalec i když jsem ještě před nějakým časem vedla žebříček obran na S6 :wacko Ale tam jsem se bránila jen sekerami:paladin



A do útoku je prý nejlepší kopiník:bye Tím toho taky hodně zabiješ.Ale já amatér se stejně nechám poučit:hi
 

DeletedUser

Guest
Nene ty máš náskok.:yeah Já jsem takový malý zaostalec i když jsem ještě před nějakým časem vedla žebříček obran na S6 :wacko Ale tam jsem se bránila jen sekerami:paladin



A do útoku je prý nejlepší kopiník:bye Tím toho taky hodně zabiješ.Ale já amatér se stejně nechám poučit:hi


no ono na tom assi něco bude, když se bráníš sekyrkama,tak vedeš potom žebříček obrany :clown jenom tak uvažuji, čím na tebe útočili? nebylo to náhodou kopí? :shout:geek
 

DeletedUser15220

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
.....

Holky, :D ešte wás to bawí? :D šupitom zaberať... :D :paladin:mocking:axe
 

DeletedUser

Guest
To se ti jen zdá:kissing

... nemám ten pocit, fakt by ste to mohli riešiť aj u vás na fóre, aká je kto lama si normálny hráč spraví aj bez takýchto prejavov na fóre, skôr by sme mohli poohovárať alianciu nie? :pardon aj keď nepochybujem, že všetko sledujú... :angel
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to tribe Stay: pěkný fotky na forku máte jen škoda že sem skončil těsně před koncem s prohlížením:coolpravda nečekal sem že by se někdo zjevil v půl jedný v noci a překazil my kukačku.njn nějakej nespavec
jo a toho balastu :diablo to nemáte někoho kdo by vám to promazával kdo s v tom má pak vyznat.mít to srovnaný zmáknul sem to vše. tak doufám do příště to bude uklizený.
 

DeletedUser26384

Guest
Já zas po ránu dostala tuhle zprávu :mocking

Nadvi 19.10. v 22:40 hodin
Vim,ze se nam ty Hromadne dopisy vyskytuji casteji,ale uz me nebavi koukat na to,jak se jenom branime.

Prosim Vas vsechny,jeste jednou,aby jste mi odpovedeli na tento dopis,kolik utoku muzete poskytnout,pokud se vam to nechce pocitat,tak mi hlavne napiste,ze do toho jdete.Potrebujeme kazdy utok,kdyz se do toho zapojime my a vsichni nasi spojenci,Order dostane 2x tak vetsi ranu,nez my.

Cile by jsme Vam vsem jeste poslali par dni pred utokem.Prosim,ukazme jim,ze jsme stale silni a to co poslali oni,tak my jim to oplatime 2x tak velou silou.

Diky,s pozdravem Nadvi
 

DeletedUser

Guest
....

:lol:lol:lol:lol:lol:lol:lol:lol:lol:lol:lol:lol:lol:lol:lol:lol LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL :D:D
 
Nahoru