• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světových velmocí

DeletedUser

Guest
ahoj......že bych opět po večerech z nudy čítal forum :pardon jinak zdravím ...vešinu znám
 

DeletedUser

Guest
Já zas po ránu dostala tuhle zprávu :mocking

Nadvi 19.10. v 22:40 hodin
Vim,ze se nam ty Hromadne dopisy vyskytuji casteji,ale uz me nebavi koukat na to,jak se jenom branime.

Prosim Vas vsechny,jeste jednou,aby jste mi odpovedeli na tento dopis,kolik utoku muzete poskytnout,pokud se vam to nechce pocitat,tak mi hlavne napiste,ze do toho jdete.Potrebujeme kazdy utok,kdyz se do toho zapojime my a vsichni nasi spojenci,Order dostane 2x tak vetsi ranu,nez my.

Cile by jsme Vam vsem jeste poslali par dni pred utokem.Prosim,ukazme jim,ze jsme stale silni a to co poslali oni,tak my jim to oplatime 2x tak velou silou.

Diky,s pozdravem Nadvi


Hej no cože ted jsem přečetl celý topic :lol:lol:lol kolik kmenů na nás chce ten ubožák posílat?
 

DeletedUser

Guest
Íčka Dračí zmije Stay Union s těmi je společné forko alespon tak to má Stay nastavený a to jde jen se spojencema

Spojenci
BGV
UNION
~BV~
-*DZ*-
spol
[=I=]

Dohoda o neútočení (DoN)
**FR**
FIRBER
SaRKoD
VDF
DZ (a)
*BR*
[-I-]
~M~

tohle je jejich diplomacie nebo alespon byla 18.10
 

DeletedUser

Guest
pre mňa osobne je priorita kmen SPOL, BV, FR, + každý ďalší kto proti mne pošle podporu :paladin

... a za kmeň M iné spojenie s alianciou ako sú vzájomné útoky odmietame
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15220

Guest
Íčka Dračí zmije Stay Union s těmi je společné forko alespon tak to má Stay nastavený a to jde jen se spojencema

Spojenci
BGV
UNION
~BV~
-*DZ*-
spol
[=I=]

Dohoda o neútočení (DoN)
**FR**
FIRBER
SaRKoD
VDF
DZ (a)
*BR*
[-I-]
~M~

tohle je jejich diplomacie nebo alespon byla 18.10
¨



Když jsi tam byl na zvědech tak se ti to dobře kopíruje
:lol
 

DeletedUser15220

Guest
Já zas po ránu dostala tuhle zprávu :mocking

Nadvi 19.10. v 22:40 hodin
Vim,ze se nam ty Hromadne dopisy vyskytuji casteji,ale uz me nebavi koukat na to,jak se jenom branime.

Prosim Vas vsechny,jeste jednou,aby jste mi odpovedeli na tento dopis,kolik utoku muzete poskytnout,pokud se vam to nechce pocitat,tak mi hlavne napiste,ze do toho jdete.Potrebujeme kazdy utok,kdyz se do toho zapojime my a vsichni nasi spojenci,Order dostane 2x tak vetsi ranu,nez my.

Cile by jsme Vam vsem jeste poslali par dni pred utokem.Prosim,ukazme jim,ze jsme stale silni a to co poslali oni,tak my jim to oplatime 2x tak velou silou.

Diky,s pozdravem Nadvi

A já zase nedostala zprávu,achjo:cry
Nikdo mě nemá rád:kissing
 
Nahoru