• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

DK a win 7 a 8 na mobilu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4937
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4937

Guest
M8m dotaz nebude se chystat i nějaká aplikace pro mobilní tel s win7 a 8?
 

DeletedUser16561

Guest
Aplikácie vytvárajú vývojári hry, nie cz support. Možno nám v budúcnosti vytvoria aj takú aplikáciu. Avšak zatiaľ je to iba v rovine teórie. ;)
 

DeletedUser4937

Guest
Ne je mi jasný že aplikace support nevytváří, ale ze zkušeností z ostatních her vím že support vík tak nějak přibližně jestli se něco od tvůrců hry chystá ;)
 

DeletedUser5996

Guest
Každopádně je vývoj aplikaci pro WP8 vcelku jednoduchý a ani tam není myslím žádný poplatek za vložení aplikace do Store, tekže si myslím, že nějaká aplikace brzy příjde (byť třeba fanouškovská/neoficiální).
 

DeletedUser4937

Guest
No co si všímám tak tam poplatek neni. docela by mne taková aplikace zaujala a bral bych ji všemi deseti
 

DeletedUser33998

Guest
Vývoj aplikace,

opravdu o této aplikaci zatím žádné informace nemáme, jak mile se něco v tomto směru změní budete informováni.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, jsou nějaké nové informace pro DK aplikaci na WP? :) celkem by mě zajímalo
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Bohužel WP není zatím natolik rozšířen, takže zatím o vytvoření oficiální aplikace pro DK neuvažujeme.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru