• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

DKMapa 1.0

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Může mi prosím někdo poradit jak to mám přepsat v texťáku ? Nejde mi to.
 

DeletedUser

Guest
Klikneš pravým tlačítkem myši, jestli to nemáš uloženo jako textový soubor, tak dáš "otevřít v jiném programu" a vybereš poznámkový blok. No a pak to přepíšeš a uložíš ;)
 

DeletedUser2029

Guest
Zkontroluj, zda opravdu upravuješ soubor "worlds.dat" (a ne třeba "worlds.dat.zip") v adresáři s mapou.
 

DeletedUser

Guest
Svět 20

Zdravím chci se zeptat byl jsem na stránce http://jirkasuv.duch.cz/java/DKMapa/ stáhl jsem si všechno dobře, všechno jsem rozbalil ale na neštěstí jsem zjistil že jsou tam jen světy 1-11. A tak se chci zeptat jestli je nějaká aktulizace abych to mohl používat třeba na světě 20 :)

Děkuji moc za odpověď ;)
 

DeletedUser8772

Guest
Chtěl bych se zeptat, nikde sem to tu nenašel a nebo přehlídl, jak odznačím kmen z mapy ve hře? už mi tam ta fialová vadí :)
Je to to označení když si dám profil hráče ( nebo kmene ) hned pod poslat zprávu.
Vidím tam jen to co už mám, kliknout de jen na ten kmen a nic víc tam není.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru