• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

etiketa šlechticů v DK

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1506
  • Vytvořeno

DeletedUser1506

Guest
Tech pravidel je vic a vykrystalizovala na tw.net, nicmene nektere kmeny je nedodrzuji. Obvykle vsak za to plati neprijetim do komunity na foru, kde dana pravidla jsou normou.

Neprijimani refugees je jen jednim z nich. Zkus se na to podivat znovu a predstavit si, ze mas vic vesnic nez jednu a vic nez na jednom kontinente. Prislusnost ke kmeni je navic zakladnim predpokladem pro preziti. Stridani kmenu neni obvykle a prijeti pozvanky do kmene ze ktereho pochazi utocnik je sebevrazda, pokud se ti nepodari s nim domluvit tak, jak pises.


Dalsi zajimave pravidlo je napriklad resemi sporu o znoblovanou vesnici v kmeni, v ally v kmenech bez vztahu a nepratelskych.

Pravidlo o neobsazovani oputenych vesnic ciziho kmene je take zajimave.
 

DeletedUser2029

Guest
Dalsi zajimave pravidlo je napriklad resemi sporu o znoblovanou vesnici v kmeni, v ally v kmenech bez vztahu a nepratelskych.

Pravidlo o neobsazovani oputenych vesnic ciziho kmene je take zajimave.
Toto mne zajímá. Se zahraničními servery nemám zkušenost, nevím, jak to pak vypadá reálně v praxi a jak někde popsané.

Mohu poprosit o konkrétní odkaz kde to najdu? Či konkrétní nápovědu, jaká sousloví mám kde hledat, abych se dobral výsledku? Neznám cizí zavedené pojmy, nevím co mám hledat. Terminus technicus "refugee" se tu už objevil, tak jsem hned věděl po čem jít, ale u těch dohod o noble se ztrácím v tunách (anglicky psaného) textu.
 

DeletedUser

Guest
Toto mne zajímá. Se zahraničními servery nemám zkušenost, nevím, jak to pak vypadá reálně v praxi a jak někde popsané.

Mohu poprosit o konkrétní odkaz kde to najdu? Či konkrétní nápovědu, jaká sousloví mám kde hledat, abych se dobral výsledku? Neznám cizí zavedené pojmy, nevím co mám hledat. Terminus technicus "refugee" se tu už objevil, tak jsem hned věděl po čem jít, ale u těch dohod o noble se ztrácím v tunách (anglicky psaného) textu.

Většinou se bere že ten kdo první vyčistil vesnici, tak tomu vesnice náleží. A nebo se vyplatí ten kdo jí vyčistil a tím kdo si jí zabere.
 

DeletedUser2029

Guest
Většinou se bere že ten kdo první vyčistil vesnici, tak tomu vesnice náleží. A nebo se vyplatí ten kdo jí vyčistil a tím kdo si jí zabere.
Díky moc. Tak to tak vlastně děláme. Ono je to pochopitelné a logické.

Ještě dotaz, platí to i pro vzájemně cizí kmeny (bez spojenectní či DoN)? Nemyslím absolutně vždy, ale zda obecně. Nebo zda to už je jen věc domluvy.
 

DeletedUser

Guest
Díky moc. Tak to tak vlastně děláme. Ono je to pochopitelné a logické.

Ještě dotaz, platí to i pro vzájemně cizí kmeny (bez spojenectní či DoN)? Nemyslím absolutně vždy, ale zda obecně. Nebo zda to už je jen věc domluvy.

Věc domluvy a politiky.
 

DeletedUser1506

Guest
Odkaz na forum ti nedam. Jde o zazita pravidla mezi kmeny, ktera se lisi jak mezi svety, tak i mezi rodinami kmenu.

Vetsina je z mailu a vyjednavani nebo se v lepsim pripade da najit na vnitrnich forech kmenu.

Pravidlo o reseni sporu o vesnici se da shrnout takto:

Hrac, ktery ji vycistil na ni ma pravo. Pokud nejsou dostupne reporty o vycisteni, bere ji ten, kdo zacal snizovat oddanost vesnice. Pokud nejsou ani reporty o tomto, zustava tomu, do ji ziskal prvni.

Vzhledem k tomu, ze slechtic neni draha vec (netyka se starych svetu), je slusnosti uhnout armade, ktera na prave dobytou vesnici miri.

Ten kdo se vzdava vesnice ma pravo na suroviny rovnajici se cene jeho slechtice.

Vse o cem se bavime se tyka kemnu, ktere nejsou ve valce.
 

DeletedUser2029

Guest
Skvělé, díky moc za odpověď. Takové shrnutí je k nezaplacení. To jsou věci, které se nedají jinde vyčíst.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No já teda nevim, ale jedniný pravidlo co už pár milonů let funguje je právo silnějšího. Ostatní je jen na jeho vůli zda se dohodnout chce(ten silnější) a nebo ne??
 

DeletedUser

Guest
No já teda nevim, ale jedniný pravidlo co už pár milonů let funguje je právo silnějšího. Ostatní je jen na jeho vůli zda se dohodnout chce(ten silnější) a nebo ne??

No když proti sobě stojí dva kmeny které spolu sousedí a oba mají mnoh bodů a vesnic tak je dohoda lepší než otevřená válka.
 

DeletedUser

Guest
Co je správně ???

mohla bych se zeptat na šlechtice?
Ono totiž každý říká něco jiného a tak se ptám.
Nejdřív mám vyčistit vesnici alespoň 3 pak poslat šlechtice,
nebo vyčistit vesnici i se šlechticem ???
 
Nahoru