• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

etiketa šlechticů v DK

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1506
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
mohla bych se zeptat na šlechtice?
Ono totiž každý říká něco jiného a tak se ptám.
Nejdřív mám vyčistit vesnici alespoň 3 pak poslat šlechtice,
nebo vyčistit vesnici i se šlechticem ???

JAsně pošli TŘIKRÁT čistící útok to dává smysl. Zkus použít hlavu. Čistící útok se tomu říká páč už ve vesnici nezůstane jediná jednotka a při tom ti může umřít i většina armády tudíš i šlechtic když ho s ní pošleš. To to myšlení tak bolí??
 

DeletedUser

Guest
ja bych spis vycistil vesnici a pak zautocil kdyz posles obe zaraz tak pokud padne vic nez polovina armady tak padne i slechtic
 

DeletedUser1237

Guest
Kdyz si vycistis vesnici, tak mas automaticky pravo na zabrani te vesnice. Ostatni kmeny vesmes nemaji potuchy, kdo si kde zamluvil a ani nemuzou mit a je to opravdu pravo, ktere vsichni respektuji. Kdyz ti ji nekdo zabere, tak se tomu procesu na anglicky mluvicich servrech rika 'snipping'.
Na servrech, kde vybudovani obranne armady v jedne vesnici trva az 50 dnu jde o neprijemnou zalezitost a kmeny jsou velmi sbehle pri reseni techto sporu. Vyplaceni techto 'snipped' vesnic muze byt velmi nakladna zalezitost, obzvlaste kdyz dojde na situaci, kdy snipujici utok je vyslan v dobe, kdy si vesnici osvojis a ztratis slechtice, na ktereho si vynalozil 30 a vice zlatych minci, ktere jdou takhle k certu. To muze byt velmi nakladne, protoze bez ohledu nato, jestli za hodinu vytezis 2400 zdroje nebo 4800, cena za minci je stejna.
 

DeletedUser843

Guest
myslel som, ze "snipping" sa vola to, ked "snajprujes" niekomu slachtica, niektory hraci sa na to sustreduju. Mne to tiez uz vyslo raz tuna. Vedel som, ze jeden hrac, chce obsadit dedinu, ktora nebola moja ale ineho a bola pri mne, poslal som tam masivnu podporu,. chvilku pred tym ako tam mal prist, resp. odsnajproval som mu toho slachtica:) Ten "snipring" je obrana pri noble train ak sa nemylim. Nechas aby prebehol cistiaci utok, a zavolas spat armadu aby zabila 4 slachticov.
inak, ked stratis slachtica, nestracas mince, ktore si si vyrazil..
 

DeletedUser843

Guest
Inak si myslim, ze pravo na dedinku ma ten, ktoreho slachtic sa ako prvy dotkne pody nepriatelskej dediny, resp, ten ktory jej prvy zrazi oddanost a nie ten, ktory ju vycisti.
Je to i tak vsetko o dohode, ako pisal toliary, ten prvy potom by mal preplatit "cistiace naklady" tomu druhemu.
 

DeletedUser

Guest
myslel som, ze "snipping" sa vola to, ked "snajprujes" niekomu slachtica, niektory hraci sa na to sustreduju. Mne to tiez uz vyslo raz tuna. Vedel som, ze jeden hrac, chce obsadit dedinu, ktora nebola moja ale ineho a bola pri mne, poslal som tam masivnu podporu,. chvilku pred tym ako tam mal prist, resp. odsnajproval som mu toho slachtica:) Ten "snipring" je obrana pri noble train ak sa nemylim. Nechas aby prebehol cistiaci utok, a zavolas spat armadu aby zabila 4 slachticov.
inak, ked stratis slachtica, nestracas mince, ktore si si vyrazil..


Pleteš si dodging a sniping:

dodging - odvolat obranu před čistícím útokem a pak na šlechtice se slabým doprovodem jí vrátit

sniping - sebrat vesnici na jeden zásah šlechticem, tj. poté co někdo snížil oddanost n velmi málo, nebo jí čerstvě zabral.
 

DeletedUser

Guest
jak chces, ale prvne posli treba 500sekerníku jako čističi a pak posli s ostatnima jednotkama slechtice...;)
 

DeletedUser3452

Guest
no a co v pripade ze vesnicka nie je a nebola nikoho, nebola tam ziadna armada co v takom pripade. Plati tiez toto pravidlo, ze kto prvy pride ten prvy berie alebo ako to je?
 
Nahoru