• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

II. Oficiální sraz - 2009

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25922

Guest
Já někoho uplácela? Já takovej :angel

Myslíš ty koláčky..nebo snad že by svařáčkem, ale to mi pak vrátil,aby nebyl dlužný:))


Hubany odmítal...:wacko..tak pak už netuším čím..:cool:cool
 

DeletedUser

Guest
No a už si na mě vzpomínáš? Seděl jsem tam přímo naprosti tobě, pak k večeru jak už byla tma a byli ty dvě poslední představení...
 

DeletedUser25922

Guest
Kolem sedělo tolik suportíkůůů :angel
..co mi to jen hodil skrty do toho svařáčku :-DDDD

jj to jsou ty léta...jak si Vás má člověk všechny pamatovat, když mě nechcete mezi sebe :))) :diablo
 

DeletedUser937

Guest
Já někoho uplácela? Já takovej :angel

Myslíš ty koláčky..nebo snad že by svařáčkem, ale to mi pak vrátil,aby nebyl dlužný:))


Hubany odmítal...:wacko..tak pak už netuším čím..:cool:cool

Do příštího srazu naučíme škrtyho jak se berou úplatky, které úplatky se odmítají a které se berou všema deseti! (a že se nikdy žádné jen tak lehce nevrací) :angel
 

DeletedUser7531

Guest
Do příštího srazu naučíme škrtyho jak se berou úplatky, které úplatky se odmítají a které se berou všema deseti! (a že se nikdy žádné jen tak lehce nevrací) :angel


"Neber úplatky, neber úplatky nebo se z toho zblázníš..." :pardon Bacha na Chocholouška...
 

DeletedUser25922

Guest
Tak některé..ty co se beru všema deseti...by bylo příjemné a asi i dobré vracet :)) :angel
 

DeletedUser15997

Guest
takhle nám svádět mladé a nevinné supportéry :D (mluví ze mne závist) :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru