• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

II. Oficiální sraz - 2009

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Tak naše pa:geekrtička si to taky pěkně užívala,byli jsme sice trochu zklamaní že se nás nesešlo více ,ale program nám to nahradil,také pár přátel z jiných kmenů jsme tam nalezli.Škoda jen že nám selhalo ubytování a tak jsme se hned po programu vydali směr domů:pardon

Po zveřejnění reportáže ze srazu na kmenovém fóru dost lidiček litovalo že tam nebyli s námi
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser25922

Guest
takhle nám svádět mladé a nevinné supportéry :D (mluví ze mne závist) :D

Jejej..to já nee..já nesváděla , já jsem přece :angel
Spíše dnešní mládež ja natolik odvážná, že jsem musela použít všechny možné prostředky pro svou obranu
:mocking


Co se týče lidi co nedorazili a posléze byli seznámeni s reportem a fotkama..litovali, že se nedostavili.
Jak se to říká..chytrému napověz, hloupého kopni..tak já budu příště kopat :mocking
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
huha: Ba naopak, přijela více než polovina registrovaných hráčů, což bereme jako velký úspěch, protože jsme počítali, že se určitě většina jen registrovala, ale nakonec stejně nepojedou, protože hrad je trochu z ruky....

Takže všem co přijeli...klobouk dolů :hi
 

DeletedUser25922

Guest
Kopiíí, ty jsi neviděl toho draka?
Já jich viděla hafec
:cool

Mám jednu dračici doma..byla se mnou i na hradě .-)a druhá jsem já...Ty jsi špatně koukal co? :mocking
 

DeletedUser15997

Guest
jsi mluvila o dracích...to že jsi dračice je všeobecně známá skutečnost ;) :diablo
 

DeletedUser25922

Guest
Až tak jsme známá jo.. nu koukám, že mě tu předchází pěkná pověst..:clown
Tak ještě sehnat Jiříka..(leganda o Jiřím a drakovi) a bude to O.K.
Zatím je to jen Ondra, Ondra, Ivánek,Peťa , Martin,jeden drak vedle druhého:p
:mocking
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru