• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

III. Oficiální sraz - Plzeň, 27.2.2010

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25387

Guest
Rum: Budu se toulat a chodit Plzeňskými uličkami se zvedlou bradou a hrdým pocitem, že sem Varák :spartak

Ale neee, přijedou mi známí ze Slovenska, tak společně s nimi zajdeme někam na jídlo a pak večer jdeme za zbytkem co přijede už dnes.


Co jsi máme vzít sebou napište mi to už někdo?:
 

DeletedUser2901

Guest
Ano, hlavní bránou (to je ta úplně dole) dovnitř, a po pravé straně uvidíš nápis restaurace...
Jdeš dovnitř, po schodech dolů, a doprava. Tam už to uvidíš...
Když pojedeš od dálnice z Prahy, sjedeš dolů po Rokycanské, jedeš kolem zdí pivovaru, a dole je křižovatka. Před ní asi 10 metrů je hlavní brána pivovaru.
 

DeletedUser

Guest
Lituji toho že jse mse nepřihlásil, teď jsem zistil že bych měl jak odvoz tak i nocleh ..
 

DeletedUser21608

Guest
doprovod

Mám taky dotaz. Mohu příjít v doprovodu svého syna? Dohromady máme 106 roků.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Jasně, místa je tu dost, klidně vezmi celou svoji rodinu :cool

Co si vzít s sebou? Hlavně dobrou náladu a velkou žízeň :great Nic víc není potřeba...Závisláci mohou také notebooky, je tu wifinka...
 

DeletedUser25387

Guest
Ano, hlavní bránou (to je ta úplně dole) dovnitř, a po pravé straně uvidíš nápis restaurace...
Jdeš dovnitř, po schodech dolů, a doprava. Tam už to uvidíš...
Když pojedeš od dálnice z Prahy, sjedeš dolů po Rokycanské, jedeš kolem zdí pivovaru, a dole je křižovatka. Před ní asi 10 metrů je hlavní brána pivovaru.


Z Prahy nejdeu jedu z Nepomuka vlakem 30 min cesty jsem skoro často v Plzni ale po restauracích nechodím
Díky za info,nechtěl jsem to hledat jak deb..
A jak to bude začínat nějaký plná neni?

Chci se zeptat jestli někdo nejede přs Nepomuk nebo vlakem přes Nepomuk
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Otázka .... možná už je to tu někde zmíněno???

Bude na světech opět mír v době konání srazu???
Díky za odpověď ... H
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru