• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

III. Oficiální sraz - Plzeň, 27.2.2010

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser15997

Guest
Myslím si že sraz byl super.... dost lidí, dost zábavy.... a určitě se nikdo nenudil :)

fotky dodám někam někdy brzy(brzy by grim) :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Zdravím,

tak jsem se už vrátil domů, sraz byl super a o After Party po srazu raději ani nemluvit :mocking

Jinak chci poděkovat všem hráčům za účast, info o srazu, perličky, zajímavosti, fotky, to vše pro vás připravujeme do příštího Paladina.

Co se týče soutěže o nejlepší video, vyhlášení na srazu nebylo a to z důvodu špatného zvuku, který by videa měla. Proto vyhlášení zveřejním v průběhu dnešního dne.

Co se týče jmenovek, nakonec byli naprosto jiné jmenovky. Všem se moc omlouváme, ale rozbila se nám tiskárna, takže jmenovky byli celé zelené, proto jsme museli udělat černobílí motiv na poslední chvíli, který také měnil barvy, jak se mu zachtělo (ta růžová pečeť na jmenovce, měla být skutečně červená). O tom, zda se pro hráče co se bleskové soutěže zúčastnili budou rozdávat ceny rozhodnu po konverzaci s administrátorkou hry. Prosím o vaši trpělivost...

Kozmicz
 

DeletedUser

Guest
Tak to doufám nějak vyřešíte...Celkem dlouh sem to dělal no...
 

DeletedUser7531

Guest
SOUTĚŽ "NAJDI SAN SLIVKA"

Aby byl sraz ještě o něco zabavnejší, rozhodl vyhlásit soutěž "NAJDI SAN SLIVKA", soutěž. Spočívá v tom, že kdo mě jako první pozná na sraze, vyhraje půl litru Plzeňského Piva.
Pozor, ale ještě, aby vyhrál musí říct kouzelné slovičko" Naval Pivo".
(Soutěže, se může účastnit každý člověk starší 18 let. Soutěže se nesmí účastnit žádný člen pořadatelského týmu.)

Kdo vyhrál? :D
 

DeletedUser15997

Guest
AAA pan ořech dorazil.... :) jaká byla cesta (já ten vlak stihnul přesně... za 2 minuty odjížděl)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru