• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

III. Oficiální sraz - Plzeň, 27.2.2010

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2502

Guest
Kozmicz: No chapu, ze zverejnovat seznam neni dobre, kdyz nebude mir, ale na druhou stranu loni jsem se na ten seznam dostala az po odeslani 3. mailu, protoze ty dva se nekam asi zatoulaly, takze by bylo docela nemile na sraze zjistit, ze na seznamu chybim... (Chci jmenovku do sbirky :D)

Když nebude mír, což je dobře, tak snad ale každej může přenechat zástup v dovolený pokud se bojí že na něj bude útočeno. No a když to vezmu kolem a kolem, tak si myslím je jasný kdo pojede... Vždyť se stačí podívat zde na fórum kdo zde přispíval, takže proč dělat se seznamem tajnosti....:)
Ale dobře chápu některý, že mají obavy ze zveřejnění seznamu, ale mě by stačilo aspoň číslo kolik lidí se přihlásilo. Jen tak pro zajímavost :cool
 

DeletedUser

Guest
Asi tak... kdo chce, tak si tu dahromady, kdo se na srazu objevi... :) Jen doufam, ze se objevi i nejaka holka, abych tam zase nebyla skoro jedina... :pardon
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Tak se mi to nějak komplikuje přijet na sraz ... :cry

Pro jistotu jsem se NEPŘIHLÁSIL.
Ale doufám,že i bez ohlášení by jsem mohl přijet.
:dunno
 

DeletedUser27281

Guest
Můžu dostat visačku s růžovim písmem a srdíčkama bylo by to možný ? :D :king

Bude zveřejněn nějakej program ať vim na co se mam těšit ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já si kartičku alá Tesco potáhnu ještě tu co jsem měl na Haunštejně :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Můžu dostat visačku s růžovim písmem a srdíčkama bylo by to možný ? :D :king

Bude zveřejněn nějakej program ať vim na co se mam těšit ?

Možná pár dní před konáním srazu...

...ale rádi bychom na srazu zvládli tyto věci:

1 - Umučit k smrti Pana Ořecha
2 - Opít Indigru
3 - Znásilnit Sádloše (toho se ujme prej Ořech)

Jo a ještě abych nezapoměl, budou se tam promítat nejlepší videa v soutěži, která teď běží na foru...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru