• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

IV. Oficiální sraz - Brno - 13.11.2010

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
To Kukin15:

§8 Vkládání obrázku

• Je povoleno vložit obrázek o max. rozměru 500 x 100 pixelů, chcete-li vložit větší obrázek, učiňte tak formou linku, který odkáže na stránku s daným obrázkem.
 

DeletedUser

Guest
To přežiješ ne? Já sem rád že sem zase nemusel na nic klikat :D
 

DeletedUser15997

Guest
přežiješ? mě se ten obrázek nevejde na 22" minotor.... nechci vědět jak by to vypadalo kdybych to otevřel na 9" netbooku.... oono to fakt docela vadí :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Máš pravdu, lepší by byl odkaz, aby se obrázek přizpůsobil monitoru, než rolování, kdy na konci nevíš, co je na začátku :)
 

DeletedUser31152

Guest
Omlouvám se všem kdo si přečte že jsem tady nový,takže můj pokus o vložení fota podle toho vypadá...:D..Neznám moc formu diskuze na tomto foru,znám jen hru v našem světě 7.Neznám účastníky a pedanty mých příspěvků,všímám si jen kdo co v téhle hře dokázal..spamery nebrat:shout foto ze srazu bylo jen důkazem že kmen Order drží pohromadě a troufám si říct že je ten nejlepší v celé téhle překrásné hře ze všech světů...statistiky nás členů-off,deff...

Ave Order-Roman

Jinak Biblos..Tebe sem tam poznal starouši...:)dík za forumznetvoření fota...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30967

Guest
Řeknu vám - byla to ale řádná divočárna, hehe :D

Srázek byl moc pěkný, všem děkuji za účast a příjemné klima.:hi

divočárna??? moc pěkný srázek??
jste banda chuligánů:shout
člověk Vám sežene hospodu a vy z ní uděláte kůlničku na dříví!!
budu vymáhat škodu kterou jste napáchali..vy.. barbaři:axe:axe
krást cedule a ničit zařízení..:dunno:mad
no jen počkejte zajícové:wizard začaruju Vás:mocking
 

DeletedUser

Guest
Sultane - ta hospůdka byla sice velmi útulná, ale pro nás všechny příliš malá ;)
Doufám že to bude malý impuls k tomu, aby se příští sraz konal na nějakém otevřeném místě (nejlépe v přírodě), kde se mohu kdykoli zabalit do spacáku a mrsknout sebou k nejbližšímu křoví, než bloumat do rána do sedmi po ulicích a čekat na první vlak a že to bude akce dlouhodobějšího rázu, než jen na pár hodinek, z čehož stejně většinu trávím ve frontě na pivo :p (ale pivko bylo dobré ;) )

A navíc - opět DK Team nesehnal pro Indigru mikrofon, což mi připadá jako nezbytně nutné při takovýchto akcích, bo opět nebylo slyšet ani slovíčko a to i přesto, že byla místnost relativně malá :) (nebo by to chtělo větší trening hlasivek)

Ale divila bych se, kdyby tam po nás zůstaly nějaké ... škody :cool
 

DeletedUser30967

Guest
podívej nikdo Vám tu knajpu nenutil, sháněl jsem ji pro zcela jiný sraz..
malá velká, organizátoři museli vědět jak je velká a kolik lidí si mají vzít..
spát v přírodě v listopadu není nejlepší nápad ani když je listopad teplý..
škody? nebyly? chceš poslat výčet?:)
 

DeletedUser

Guest
Eh... :scratchNe, děkuji.
Ale tak základy a stoly snad vydržely, ne ??? :cool
 

DeletedUser7531

Guest
krást cedule a ničit zařízení..:dunno:mad
jaké cedule? Ořechov je stále na svém místě :D
Zařízení? Nevšiml jsem si, že by něco zmizelo... povyprávěj :) Obsluha nic neříkala i když jsme odcházeli jako poslední...

Sultane - ta hospůdka byla sice velmi útulná, ale pro nás všechny příliš malá ;)
Ano, ano - bohužel :( I když by stačilo jen třeba o 2 stoly víc a bylo by to OK :thumb

příští sraz konal na nějakém otevřeném místě (nejlépe v přírodě)
Ne, ne, ne a ještě jednou ne! Ne, že bych měl nerad přírodu, ale byla náhoda, že sraz na hradě Haunštejn chytl zrovna pěkné počasí. Umíš si představit, že by začalo pršet? Co by se pak asi dělo? Uzavřené prostory jsou jistota.


že to bude akce dlouhodobějšího rázu, než jen na pár hodinek
To je asi jako hráčský sraz neproveditelné. Většina lidí se tam nebude vykecávat celý den. Tento sraz začal v 17:00 a víš, že za 7 hodin o půlnoci už bylo účastníku docela málo...

Osobně hodnotím místa srazů:

Praha - dobré, jen trochu těsné, mínus byly oddělené místnosti, malý prostor pro prezentaci programu
hrad Haunštejn - skvělý nápad, program, počasí
Plzeň - velký prostor - to je mínus i plus. Hráči se moc roztáhli; mínus je, že nás o půlnoci vyhazovali
Brno - dobré, jen trochu těsné - o málo lepší než Praha, malý prostor pro prezentaci programu


Edit: Mohl bych poprosit o tu prezentaci, která tam na srazu byla pouštěna? Moc jsem toho neslyšel a tak bych si to rád přečetl doma ještě jednou ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru