• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

IV. Oficiální sraz - Brno - 13.11.2010

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2502

Guest
Toho bych se nebál Biblosi..... k tomu my stačí foťák, počítač a internet a to mám vždycky sebou. V autě mám i kabel na napájení z baterky auta, taže sem dostatečně vybaven :yes
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, tak to konání v přírodě vlastně už jen brání vybrání vhodného místa a data :hi
 

DeletedUser30967

Guest
jaké cedule? Ořechov je stále na svém místě :D
Zařízení? Nevšiml jsem si, že by něco zmizelo... povyprávěj :) Obsluha nic neříkala i když jsme odcházeli jako poslední...
součet škod probíhal až ráno:) on si nikdo nestěžoval, spíš jsem se dozvěděl obecné konstatování:)
ale koukám že se nikdo nevyjádří.. nojono strčí se hlava do písku:p pošlu na Vás exekutora a ten Vám to tady celé zavře:)
 

DeletedUser7531

Guest
No tak povídej, pochlub se a nechoď pořád kolem horké kaše :)
 

DeletedUser

Guest
koukám buráku když tě na chvíli někdo pustí k pivu už zase spíš :rofl
 

DeletedUser

Guest
Jo no, jen by místo barovejch stoliček mohli zavíst postele a byl bych na vrcholu blaha.

Teda ne já, Ořech.
 

DeletedUser2502

Guest
To si dal jen malího párhodinovýho šlofíka :D.
Jo abych byl upřímný tak jsem žádné viditelné škody neviděl.... snad nikde nebylo :bad a židličky a stolečky zůstali v celku a to sem odcházel s posledními hráči.
 

DeletedUser

Guest
Maty,.. já si to teda moc nepamatuju..... teda spíš vůbec:blush ale nerozbila jsem tam v zápalu boje třeba ten stolní hokej ??? Čéče já ti ani nevím, proti komu jsme to hráli .....:pardon
Bych se asi měla stydět, teda :mocking :cool
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru