• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

IV. Oficiální sraz - Brno - 13.11.2010

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7531

Guest
Přesně! Kvítek má pravdu :yes Když jsme pak seděli v té druhé hospůdce, tak jsem ani očičko nezamhouřil :) A ani na srazu jsem nespal, tak jak to mám normálně ve zvyku. :rofl Jen mi vadil ten blesk fotoaparátů :cool


Rum: Ty někam zalez, máš mínus za to, že jsi nepřijel taky! :D To, že to máš přes celou republiku tě neomlouvá - Kozmi dojel taky :)
 

DeletedUser

Guest
Kopixi, že jsme tě tam se Sádlošem tak trošku škrtili a váleli se po zemi, stále ještě neznamená, že jsme nebyli naprosto v pořádku. Konec konců, Oříšek a Indi se taky váleli a byli střízliví (teda Oříšek určitě).

Oříšku - ani očičko nezamhouřil, ani šavličku nehodil ... :D
 

DeletedUser7531

Guest
Kopi tebe taky škrtili ti dva notorici? :D Měl jsi říct - spojili by jsme síly. Stejně sotva stáli, zvlášť Sádloš se i válel po zemi ... :D
 

DeletedUser

Guest
Kopi tebe taky škrtili ti dva notorici? :D Měl jsi říct - spojili by jsme síly. Stejně sotva stáli, zvlášť Sádloš se i válel po zemi ... :D

Dva? kdo safra mohl být ten druhej ... navíc já bych těm dvěma určo pomohl! A proti mě a Sádlovi se spojil Kvítek a Matyáš a stejně dostali ve fotbálku klepec...
 

DeletedUser15997

Guest
já myslím že mě neškrtil nikdo..jen sádlo se chtěl až nějak moc objímat :D
 

DeletedUser2502

Guest
Jo jo to sem viděl jak se furt na někoho lepil :D.... šel hlavně po Oříškovi jak slepice po flusu
 

DeletedUser2901

Guest
Sádloš měl lísavou náladu? Zajímavý, vždy když ho vidím, tak má spíš žiznivou... :D
 

DeletedUser7531

Guest
Lísavá je pokročilé stádium té žíznivé :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru