• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jak se cítíte při odesílání útoků ???

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dotaz je jasný....

Jak se cítíte při posílání útoků ?
Jako okamžitý vítěz, nebo máte vědomí, že vaše jednotky půjdou do betonu ?
Myslíte si, že vaše útoky jsou zbytečnými nebo že si jen zvedáte off rank ????

Útočíte rádi ?
Dokážete se vžít do kůže protivníka ????
Necháte ho i dejchat, když dokáže že "umí" ????

Jak se potom k takovému protivníkovi chováte ????
Napíšete mu poklonu, nebo že to je stejně blbeček ????

Jak vlastně "deptáte" svého soupeře ??
Udržujete s ním komunikativní vztah ???? (PM)

Aneb vše, co souvisí s útoky......
 

DeletedUser19256

Guest
Jak se cítíte při posílání útoků ?
Jako okamžitý vítěz, nebo máte vědomí, že vaše jednotky půjdou do betonu ? Jak kdy :D
Myslíte si, že vaše útoky jsou zbytečnými nebo že si jen zvedáte off rank ???? :p Off rank je pěkný :D

Útočíte rádi ? Jasně.. Když je čím.. :D
Dokážete se vžít do kůže protivníka ???? Jak kdy..
Necháte ho i dejchat, když dokáže že "umí" ???? Záleží na situaci

Jak se potom k takovému protivníkovi chováte ???? Jako před tím :)
Napíšete mu poklonu, nebo že to je stejně blbeček ???? to 1)

Jak vlastně "deptáte" svého soupeře ?? Útokama a provokováním PMkou, když je to nějaký děcko :D
Udržujete s ním komunikativní vztah ???? (PM) Většinou jo.. Záleži na typu člověka (soupeře).
 

DeletedUser28785

Guest
Jak se cítíte při posílání útoků ?
Jako okamžitý vítěz, nebo máte vědomí, že vaše jednotky půjdou do betonu ? Osobně spíš útočím sám, takže si říkám "buď se povede nebo ne, pokud ano tak mám nachystanou šlechtu hned za útok)
Myslíte si, že vaše útoky jsou zbytečnými nebo že si jen zvedáte off rank ???? Off rank si rád zvednu

Útočíte rádi ? Samozřejmě...
Dokážete se vžít do kůže protivníka ???? Asi ne...
Necháte ho i dejchat, když dokáže že "umí" ???? A co by měl umět ? Když se ubrání tak mu tam akorát poslali beton z dálky, ano nechám ho dýchat.

Jak se potom k takovému protivníkovi chováte ???? Normálně, nechám ho žít, ale nepíšu mu pokud nenapíše sám...
Napíšete mu poklonu, nebo že to je stejně blbeček ???? Ať si napíše sám, pokud mi všechno padne a pokud se ubrání tak to tak nechám a sem rád, že jsem aspoň něco zabil.

Jak vlastně "deptáte" svého soupeře ?? Deptat soupeře ? k čemu, stejně jdu hned do ignoru :D
Udržujete s ním komunikativní vztah ???? (PM) Oni mě vždy dají do Ignoru :( :(
 

DeletedUser19256

Guest
Jak se cítíte při posílání útoků ?
Jako okamžitý vítěz, nebo máte vědomí, že vaše jednotky půjdou do betonu ? Osobně spíš útočím sám, takže si říkám "buď se povede nebo ne, pokud ano tak mám nachystanou šlechtu hned za útok)
Myslíte si, že vaše útoky jsou zbytečnými nebo že si jen zvedáte off rank ???? Off rank si rád zvednu

Útočíte rádi ? Samozřejmě...
Dokážete se vžít do kůže protivníka ???? Asi ne...
Necháte ho i dejchat, když dokáže že "umí" ???? A co by měl umět ? Když se ubrání tak mu tam akorát poslali beton z dálky, ano nechám ho dýchat.

Jak se potom k takovému protivníkovi chováte ???? Normálně, nechám ho žít, ale nepíšu mu pokud nenapíše sám...
Napíšete mu poklonu, nebo že to je stejně blbeček ???? Ať si napíše sám, pokud mi všechno padne a pokud se ubrání tak to tak nechám a sem rád, že jsem aspoň něco zabil.

Jak vlastně "deptáte" svého soupeře ?? Deptat soupeře ? k čemu, stejně jdu hned do ignoru :D
Udržujete s ním komunikativní vztah ???? (PM) Oni mě vždy dají do Ignoru :( :(

Asi jsi hodně přátelský :pardon :rofl
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Při útoku cítím naprostou extázi.
Když vím, že to jde do betonu, tím líp, alespoň mi to hodí off body.
Útoky zbytečné nejsou a nejhorší je, když sedí doma. Jak je všeobecně známo, útok se postaví mnohem rychleji než obrana, takže ho není nikdy škoda.

Útočím rád, asi proto tuhle hru hraju.
Na mě už šlo tolik útoků, že se nevciťuji, bere to jen čas.
Pokud umí, zkusím zlanařit, když odmítne, zlikviduju.

S obětí si nepíšu, ani jinak nepřátelím.

Pokud soupeř umí, tak se s ním rád zasměju nad útoky apod., když neumí, tak ho zfouknu o to rychleji.
Deptání je možná silnější než samo vojsko.
 

DeletedUser

Guest
Cítim se tak "Konečně bude poněm a další + pro mě'. Stejně je to jen hra.
 

DeletedUser20424

Guest
Pri odosielaní útokov sa cítim výborne, veď bodaj by aj nie, keď tie útoky posielam ja a nie iný na mňa :D
 

DeletedUser

Guest
Jak se cítíte při posílání útoků ?
Jako okamžitý vítěz, nebo máte vědomí, že vaše jednotky půjdou do betonu ? Na toto nepozerám prejdu tak prejdu ak neprejdu tak neprejdu urobia sa dalšie
Myslíte si, že vaše útoky jsou zbytečnými nebo že si jen zvedáte off rank ???? Hrajem prevažne na off rank :D

Útočíte rádi ? Strašne rád utočím :D
Dokážete se vžít do kůže protivníka ???? No dokažem sa určite citiť do nepriatela .. sam som bol po utokmi tak viem ake to je
Necháte ho i dejchat, když dokáže že "umí" ???? Záleží na jeho správaní ten kto ma nazve lamou ma smolu vtedy ho presvädčujem že on je väčšia lama ako ja a ma smolu vtedy už sa nenadychne :)

Jak se potom k takovému protivníkovi chováte ???? z uctou a rešpektom je to predsa tak isto človek :D
Napíšete mu poklonu, nebo že to je stejně blbeček ???? Tak ako kedy prevažne ano len tým čo ma nazvu lamou dostanu pozdrav No tak si väčšia lamo ako ja vitaj v klube

Jak vlastně "deptáte" svého soupeře ?? Neustale sa nekončiacimi utokmi s kombinaciou fake utokov ... i niekolko týždnek kým nezruší učet :D
Udržujete s ním komunikativní vztah ???? (PM) ... Prevažne ano ... ale jak hovorím zaleží na hráčovi ako sa správa ku mne :)
 

DeletedUser22472

Guest
nedockavy dlouho to trva :( ale pak kdyz to dojde stoji to zato pochopitelne provokuji jeste dotycneho pres zpravy :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru