• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jak se cítíte při odesílání útoků ???

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser29967

Guest
CHvilka napětí :D ale jsem stastny... poradne vynervovany jsem 5 minut pred utokem ;)
 

DeletedUser

Guest
Dělám že přemýšlím:Dpřepadá mě nervozita ale když na to kliknu a vydím že na dotyčného posílám třeba 10 útok tak se cítím příjemně povzbuzen:)
 

DeletedUser35385

Guest
Jak se cítíte při posílání útoků ? Citim sa super ak ho sundam inac zle ak mi odide coilen jedna kopija
Jako okamžitý vítěz, nebo máte vědomí, že vaše jednotky půjdou do betonu ? Mno su to zmiesane pocity aj to aj to
Myslíte si, že vaše útoky jsou zbytečnými nebo že si jen zvedáte off rank ???? Ja nehram na off rank. Ja len rad nicim

Útočíte rádi ? velmi
Dokážete se vžít do kůže protivníka ???? Mno aj hej niekedy sa aj zmilujem nad druhymi
Necháte ho i dejchat, když dokáže že "umí" ???? Hmmmm????:scratch

Jak se potom k takovému protivníkovi chováte ???? Napíšete mu poklonu, nebo že to je stejně blbeček ???? Skor blbecek.

Jak vlastně "deptáte" svého soupeře ?? Udržujete s ním komunikativní vztah ???? (PM) ja supera nikdy nedeptam. Komunikatvni ako kedy.
 

DeletedUser35615

Guest
Jak se cítíte při posílání útoků ? Neutrálně

Útočíte rádi ? Velmi rád

Dokážete se vžít do kůže protivníka ???? Ano

Necháte ho i dejchat, když dokáže že "umí" ???? Jak pravil Machiavelli; nečiň nepříteli maximální zlo kterého jsi schopen, neboť se může později stát tvím přítelem.

Jak se potom k takovému protivníkovi chováte ???? Slušně, s respektem.

Napíšete mu poklonu, nebo že to je stejně blbeček ???? Poklonu obyčejně ne a s blbci nekomunikuji.

Jak vlastně "deptáte" svého soupeře ?? Útoky

Udržujete s ním komunikativní vztah ???? (PM) Když o to stojí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34334

Guest
Jak se cítíte při posílání útoků ?
Jako okamžitý vítěz, nebo máte vědomí, že vaše jednotky půjdou do betonu ? Já už jim při odchodu z vesnice rovnou hraji pohřební hudbu. A když se některý vrátí tak je z něj hrdina (vrátil se mi jen 1 katapult a tomu to bylo jedno - je hrozně drzý).

Myslíte si, že vaše útoky jsou zbytečnými nebo že si jen zvedáte off rank ???? Tak nějak obojí.

Útočíte rádi ? Já jo, ale být tím sekerníkem, tak se hodím marod.
Dokážete se vžít do kůže protivníka ???? Ano, je to hrozná sranda.
Necháte ho i dejchat, když dokáže že "umí" ???? Ne, začnu ho dusit polštářem a když se dohodneme na úplatcích, tak z něj vytěžím co to jde a pak je po něm stejně. Je to moc velká konkurence, když někdo "umí".

Jak se potom k takovému protivníkovi chováte ???? Dělám, že na něj hrozně nerad útočím :cry, obvykle i brečím.
Napíšete mu poklonu, nebo že to je stejně blbeček ???? Ani jedno, napíšu mu ve zkratce, že děkuji za vesnici a ať si to užívá někde jinde, tady si to užívám já!

Jak vlastně "deptáte" svého soupeře ?? Dávám jim falešný pocit naděje (zaútoč na toho a toho, vyčisti ho a já tě neobsadím - pak obsadím oba - geniální :D) nebo se dohadujeme nad surovinami, kdy ale většina nesouhlasí (že mi nebudou stačit posílat 50 000 od každé suroviny denně mě vůbec nezajímá).
Udržujete s ním komunikativní vztah ???? (PM) Ano, obvykle se s nimi hádám, která beranidla jsou více čarovná. Logicky že ta moje.
 

DeletedUser

Guest
Jak se cítíte při posílání útoků ?
znuděně :D

Jako okamžitý vítěz, nebo máte vědomí, že vaše jednotky půjdou do betonu ?
spíše si nastiňuju nejhorší možný scénář a pak si někdyd hraju na překvapeného že to vyšlo :D

Myslíte si, že vaše útoky jsou zbytečnými nebo že si jen zvedáte off rank ????
žádný útok není zbytečný a offrank si zvedám rád

Útočíte rádi ?
ano

Dokážete se vžít do kůže protivníka ????
ano

Necháte ho i dejchat, když dokáže že "umí" ????
osobně jsem rád že si zabojuju s dobrým hráčem a nechám ho dejchat pouze v případě spánku nebo když se kmen dohodne o náboru dotyčného.

Jak se potom k takovému protivníkovi chováte ????
furt stejně

Napíšete mu poklonu, nebo že to je stejně blbeček ????
spíše nenapíšu vůbec, pokud se neozve on to pak vzdám hold za snahu, případně úspěch

Jak vlastně "deptáte" svého soupeře ??
stovky a stovky fake útoků :D

Udržujete s ním komunikativní vztah ???? (PM)
radši ne, ale jsou vyjímky.
 

DeletedUser

Guest
Teď už mi je to jedno. Vím do čeho jdu. Špehuji a používám simulátor. Neriskuji.

Pokud jde do betonu, tak to má svůj význam. Musím hold poslat více seláků, to se však stává málo. Takže se většinou cítím jako vítěz.

Útok je základ této hry. Bez nich bych další vesničku nebo nad základní produkci surovin nezískal. Je tedy důležitý.

Útočím když musím, a to je vlastně pořád.

Jistě také na mne bylo útočeno. Ale říkám si že by měl taky dělat něco jinýho než jen sedět u DK a tak mu trošku vypomůžu. Dělám to jen pro jeho/jí dobro.

Když dokáže že umí, tak podle toho jak reaguje a jak se chová. Pokud je to v poho týpek tak se staneme většinou spojenci. Pokud ne tak jde na okraj.

Jak píšu výše podle chování, většinou si píšeme a poklonu mu napíšu. Pokud je to mamlas tak na jeho zprávy nereaguji.

Nic nepíšu a jen posílám útoky. I to někdy dokáže zdeptat. Hlavně pokud se chová jak dítě.

Pokud se staneme spojenci tak ano.

PS. Tak to sem já :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru