• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Dovolím si malé přirovnání - takto to probíhá letos u mne doma - starý nábytek byl naskládán na hromadu, staré obložení stropů strháno, stará malba umyta, některé nepotřebné věci vyhozeny ... a nyní dostávají místnosti pomalu novou tvář. Až se vrátím, záleží jen na mne, jestli ten prostor zase zacpu k nedýchání a vytvořím z toho ponuré ležení, nebo tam nechám místo i pro slunce, vzduch a volný pohyb ...
 

DeletedUser

Guest
Dobré ráno :yes
Takže jeden hloupý dotaz.K čemu slouží tohle forum?
 

DeletedUser25426

Guest
Dobré ranko - doufám, že jste se vyhajali do moudra a vesela ;)
Mě připadá, že tady řešíme nepříliš podstatné - a hlavně - věci, které se nemusely řešit...

V případě caffee podle mě měl mod udělat zásadní věc - oznámit, že už je to moc velký topik, že ho zavírá a otvírá nový, kde se bude v plkání POKRAČOVAT. Pokud možná se stejným jménem, třeba jen s číslíčkem 2, jako pokračování ;)
Staré caffee je v archivu, kdyby tam někdo hledal náhodou něco důležitého :)
Myslím, že by to nikomu nevadilo - mluvím z vlastní zkušenosti na foru mého kmene - které si řídím k obrazu svému :)
[SPOIL]co se bodíků a titulu za příspěvky týče - docela jsem si zvykl, že mi donedávna logo pokročilý uživatel v profilu chybělo a vůbec mi to nevadilo... Naopak - začal se mi ten profil tak líbit :)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Drahý Willíku,hlavně že se něco řeší,to je základ :D Ale jestli dobře chápu,tak tohle forum slouží ke stejné věci jako kavárna,v tom případě nechápu,proč se ta stará rušila,podle mě to nic nezrychlí :D ale těší mě,že jsem někde od začátku :rofl
 

DeletedUser16561

Guest
Želám krásne ráno všetkým :hi

- - - Aktualizováno - - -

Želám krásne ráno všetkým :hi
 

DeletedUser

Guest
Dobre ranko :hi.
Ujo Robo,ako sa dari? Vidim,že prispevky a tiuly su stale aktualne :D.
 

DeletedUser16561

Guest
Fero aj poriadne dlho ešte asi bude.
Ale nevadí, chcel by som vidieť tých ľudí čo tu vyplakávajú ako sa budú tváriť, keď si budú svoje príspevky čítať aj po pár týždňoch, mesiacoch.
Ja osobne by som sa hanbil.
 

DeletedUser

Guest
Nevidím důvod,aby se někdo za své příspěvky styděl Malkine.Jde o to,že se někomu něco nelíbí a emoce vyplouvají na povrh,za to stydět někdo nemusí.Člověk tu má přece prostor říci svůj názor,ne?:)
 

DeletedUser16561

Guest
Fenix áno máš pravdu. Ale niektorí členovia to preháňali a snažili sa tu hrať akési divadlo, alebo ako to mám nazvať. Ja keď si prečítam všetky príspevky znovu tak za niektoré sa hanbím aj napriek tomu, že nie som ich autorom.

Mrzí ma, že niektorí vo všetkom vidia iba negatíva. A sú tak tvrdohlaví, že s nimi nič nepohne.
 

DeletedUser25426

Guest
Za pár týdnů si nikdo na starou kafárnu ani nevzpomene :D Natož aby si četl svoje starý výlevy - emotivní člověk řeší okamžitou situaci, ne to, co bylo "někdy" ;)
[SPOIL]tak máme místo caffee jarmark, no - sice nevím, proč se to tak divně jmenuje, ale co - je to asi fuk...[/SPOIL]
 
Nahoru