• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser16561

Guest
Hľadáš chybu aj tam kde nie je. Pozriv sa na svoj mobil, nastavením fóra to nebude. Mne fórum ide zatiaľ na všetkých mobiloch perfektne. ;)

- - - Aktualizováno - - -

Hľadáš chybu aj tam kde nie je. Pozriv sa na svoj mobil, nastavením fóra to nebude. Mne fórum ide zatiaľ na všetkých mobiloch perfektne. ;)
 

DeletedUser30368

Guest
Kvítku přejdeme tvoje příspěvky jako provokaci, nebudeme to teď řešit...byl jsem stejně naštván s upgratem fóra a jsem tu :)...

Tituly se mi zdá zůstaly. Tedy drekt má myslím pořád stejný a to klesl pod 5. tisíc :)
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Ano, mně šlo všechno taky perfektně - již před tou zmiňovaným updatem fora :pardon
Nebudu psát raději ani "dobrou noc" - byl by to spam a to tady neviděj rádi....

Zelí - Drektíkovi pochopitelně že titul zůstal - mohl si ho vybrat a nevybral a protože nad 5.000 příspěvků žádný nedáváte, tak zůstává na "na svým", tedy zasloužilý veterán, abych byla přesná - vzal si špatný příklad.
Já měla přes tisíc příspěvků... takže kde mám teda zkušenýho uživatele, když říkáš že se nic neměnilo ???? :pardon
Vždyť tohle říkáte pokaždý a pokaždý nás tady všechny degradujete...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
Kvietok,

Je mi smutno, strašne si sa vyfarbila. Nie nadarmo som písal, že obsah príspevku je odrazom charakteru človeka.

Idem spať skôr, než začnem ľutovať všetok čas tu stravený.
 

DeletedUser30368

Guest
Máš pravdu drekta jsem vzal špatný příklad. Kouknu na jiné uživatele :)

Ano, pokaždé se členi DK týmu snaží degradovat ostatní uživatele, děláme to schválně pro naše potěšení...Kvítku seber se a konec provokací :hi
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Malki - ano, sem ten hrozně zlej spamer, co tady kazí forum svými příspěvky a nedává prostor těm, kteří tu hledají jen radu a pomoc... :wacko
 

DeletedUser16561

Guest
Obdivujem tú trpezlivosť moderátorov fóra. Viem čo to obnáša.

Jonik, biblo, kapusta, izmdael, klobúk dole pred Vami :hi
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Je mi jasný, že hned jak zas jednou řeknu svůj názor, tak budu opět ta nejhorší....
(spam)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Ale Kvitečku, měla jsi špatný den, doufám, že ten dnešní bude lepší. Že jsi se vyspala do barvy svého lotosového kvítku.

A to, že jsi si tu mohla zanadávat, doufám, že Ti to pomohlo. A že zase budeš ten Lotosový kvítek, co s lehkostí slova rozdává radost a potěšení, ale dokáže i vtipně poradit.

U nás je teď nový den - má být sice pod mrakem, ale sluníčko můžeš mít i v duši. A jestli ne, třeba Ti ho tam vnese tato sluneční mandala ...

027.jpg
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Hmmm, díky Biblosi.
Teďs mě teda tak uzemnil, že jsem vopravdu úplně zapomněla co jsem chtěla napsat :D


Jonik psal o "jarním úklidu"...
Znamená to, že se dál budou mazat neaktuální či staré témy nebo si "jarní úklid" představujete pouze pod tím, že odstraníte nejnavštěvovanější topic a je vše hotovo ? :scratch

(spam)
 
Nahoru