• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser30368

Guest
Zatím baví :D Víš Kočičko, že tam jde stejně o zábavu a já si hraju jak je potřeba :D

Biblosi, němčina, ale doučko mám ;)

Shedde to pravidlo neřeš :D Nikdo z toho světa Tě za to nenahlásí, nemají důkazy (Pokud vím lhát můžeš a převod mohl být půjčkou :p), navíc některá pravidla se pořád vykládají různě :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Asi navrhnu, že navádění k porušování pravidel je trestné ... :D No a němčina je pro mne španělská vesnice.
 

DeletedUser35385

Guest
Hmmm a co § 6 Pravidel hry?


  • Je zakázáno nabízet peníze nebo prémiové body jako odměnu za útoky nebo podpory nebo žádat o platbu výměnou za takovéto služby.

Zelí, co Ti nejde? Můžeme zorganizovat doučovací párty ... Nebo sis dal za cíl být věčným studentem? :D

Boh ho vie kto je ten Alex:scratch
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Nechte zelího už konečně něco vyhrát :D :D

Bouřka, hromy a blesky s průtrží mračen, nebesa nám padají na hlavu bohové kde jste kdo :wizard:scare:scare
A já blbec mám zase vybitý notebook :D jestli vypadne proud tak nevím nevím...
 

DeletedUser30368

Guest
Kočička se schovává, taky mě to zajímá, ale pochopil jsem že tam je, když Kokosák zůstal na druhé straně :D Moc lidí než mě a Kelta raději nemá :D

Jo přesně Hynku, nechte ho něco vyhrát :D...pod vlastním nickem :-D Pod cizím už jsem v timeendu byl a je to nuda :-D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Speciálně pro Shedda:

Slibované rozšíření smajlíků je tady, nepoužil jsem všechny, ale alespoň většinu z těch, které jsi uvedl!

:time:eek:k:fool:pleasantry:clapp:dance2:emp:naym
 
Nahoru