• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser33829

Guest

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, tak to by šlo u nás v bývalém lomu ... :)

DSCN2089.jpg
 

DeletedUser31120

Guest
Přátelé a nepřátelé, rok se s rokem sešel, a přišel čas skončit Divoké kmeny téměř po 8 letech, bylo mě ctí s vámi hrát, jak světy tak i speed kola, děkuji všem za podporu a dobré valčení a co mně k tomuto přimělo ? Ano dostal jsem na nick global hry, nebudu uvádět za co, prostě jsem porušil pravidla hry a ponesu i za to zodpovědnost. Přešel jsem na jinou hru a u té zůstanu. Do Dkček jsem nacpal nemalou částku, možná časem se vrátím ale nevěřím tomu. Děkuji Dk týmu aspoň se mohu věnovat rodině a přátelům na které jsem poslední dobou kašlal. Peníze budu rozhazovat do jiných aktivit a koníčků. Za mou historii jsem se dobře naučil hrát a byl jsem součástí i týmu, kde jsem se taky naučil dost věcí.

Mějte se tu všichni hezky a pamatujte, není nic lepšího než rodina a přátelé ahoooj.
(Příspěvek nic neporušuje, takže nemazat.)
 

DeletedUser

Guest
Takových prohlášení jsi už pár napsal, takže nezbývá nic jiného, než ti přát, aby bylo skutečně poslední...
 

DeletedUser33829

Guest
Tak to nejsou žádné novinky, že Lamač končí a Lamač podvádí, kdysi člen DK Týmu, také ne jediný. Ale dá se o něm říct aspoň jedna pozitivní věc, že se tuto hru naučil hrát, o mnohých to říct nelze. Tahle hra nikdy nebyla o schopnostech a dovednostech lidí, ale to brzo pochopil snad každý a jedná se jen o tupou klikačku, ale i to tupé klikání je tu skoro každému za moc. Když vidím, jak většina hráčů v okolí po 12 dnech od startu nemá ani 100 vyrabovaných vesnic a 10 000 surovin, na světě s rychlostí 1, kde trvalo měsíc se dostat na druhou vesnici a to člověk musel jet na ten panský a teď si někdo dobude druhou vesnici za 5 dní v době protekce už tak měl i poražené jednotky v obraně a ještě méně vyrabovaných surovin v tu dobu, jak já, což teď neplatí, tak to už je over power. Nebo člověk útočí na hráče, nebrání se, nestaví, nesvolá domobranu, ale nesmí chybět doly nahoře a tržiště a honem, honem prodávat suroviny, ať to vymačká co nejvíce jde. To je fraška, že nemohu.:D Výzvy také kravina, mělo to negativní ohlasy dříve, nechápu proč to je spuštěné, sice fajn, už nejsou týmy z jazykové verze a globálu, ale k čemu to je, když to Inno rozlosuje fakt skvěle, z prvních 18 lidí v žebříčku je 8 v modrém týmu, dnes už tedy z prvních 16 je osm v modrém, zítra nás čeká rabování, stačí se podívat do úspěchů za den a všech prvních 7 lidí je v modrém týmu. To si Inno už dělá také srandu. Tohle je žumpa...
 

DeletedUser33829

Guest
Já z těch výzev padnu na zem, ty týmy lze, jak by řekl Bohouš Sobotka oje....:D:D:D Už jsem v modrém.:D
 

DeletedUser40852

Guest
Asi jsi brečel ve správnou dobu na správném místě a někomu tě bylo moc líto :-D:-D
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Z těch výzev hraju jen to kolo štěstí, či co to je, zbytek mě nezajímá. Je to moc složitý, zvlášť když musí člověk bránít několik set útoků, to ho nějaké rabování vesnic fakt nezachrání.. Když už jsme ale u těch stížností. Je nějaká Jazyková verze DK, která je bez strážních věží? Já mám podmínku, že na svět s tou věžičkou nevlezu, radši se naučím cizí jazyk, než jinou techniku hry :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nejspíš nějaký starší otevřený, než byla strážní věž dána do hry. Nové bez věže nejspíš nebudou.
 
Nahoru