• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Všechny detaily nevíme ani my, ale dle mého při objevení run se bude dávat pozor, které kontinenty jsou obydlené a objeví se pouze na těch, nikoliv na takových, kde nikdo nehraje. Ale nechme se překvapit, uvidíme jak to přesně bude fungovat. :)
 

DeletedUser33829

Guest
Tak je jasné, že když tam nebudou vesnice, tak tam nebudou ani runy. Zajimavější by bylo, kdyby byl nějaký kontinent pokryt vesnicemi třeba ze čtvrtiny a na něm dvě runové vesnice.
Řekl bych, že je to jen upravená kopie tajmeství s přidanou podmínkou, aby to bylo těžší.
I když jsem na světech s tajemstvím nehrál, tedy určitě ne v době kdy se objevila, tak bych neřekl, že byla úplně všude, tak jako když jsou různé akce třeba ti obchodníci, tak také jsou jen v okolí vesnic. On jen potřebuje rýpat a ztrapňovat se, nedávno "jho", kde se ztrapnil, pak "okolí" a teď tu na oplátku pustí takový nesmysl. A už se těším na to nesmyslné žvanění okolo, jak to zakecá a bude psát mimo.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Už by mohl být spuštěn další svět... Runové vesnice mě mile oslovily a nemůžu se dočkat až se to rozjede. Zas jednou po dlouhé době jsem se rozhodl, že se pokusím zdržet na světě déle jak 2 měsíce. :D
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Bohužel můj konec přišel nedávno, takže taky čekám jako mlsný pes na nový svět. :eek:ops:
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Mám nápad - začni hrát tebou obdivované speedy, co nastavuje sakaal, a tvůj konec taky přijde brzy :D
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Speed si zahraji jen výjimečně, většinou na to nemám čas. Volím tedy raději klasické světy. :)
 

DeletedUser40852

Guest
Shedde, jako vždy, nesmysly plácáš zase ty. Je tam psáno všech kontinentů, ne všech kontinentů kde jsou vesnice. A pokud jsi takový chytrolín, tak jak hodně musí být ten kontinent obsazen? Stačí jedna veska, nebo z poloviny, či snad celý? Nevíš co?
 

DeletedUser34010

Guest
Po tomhle plašení a konspiracích mi opravdu stýskalo :)

Já si myslím že to bude klasika, runové vesnice budou naprogramované tak, aby se mohli objevit pouze v okruhu například 20ti polí od nějaké vesnice jiných hráčů. Tudíž budou pouze v blízkosti vesnic a pouze na kontinentech kde někdo skutečně je :)
 

DeletedUser33829

Guest
Lepší než sbírání runových vesnic je lepší sbírání runových obratlů.:cool::D
Runové obratle.jpg

Jak jsou barevně pestré.:cool: Vesnice tak barevné budou také?

Nebo se dají sbírat hřiby.
Hřiby.jpg
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Jů, kde rostou? Tedy ptám se na babky, ne na obratle ... :)
 
Nahoru