• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Kvítečku a jak dlouho trvá taková cesta Mělník - Praha? A na kolik to obyčejného cestovatele vyjde a co všechno vaše plavba nabízí? Zvědavost mi nedá, tak se ptám. :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, jestli chceš obě cesty absolvovat lodí - pak dva dny - jeden den tam, druhý zpět. Už jsem to trochu sondoval. :)
 

DeletedUser34317

Guest
Hua, chodí sem ještě Shedd, nebo si kvůli němu musím instalovat skype? :D
 

DeletedUser33829

Guest
Ahoj Martine,
moc sem nechodím, nehraji a stejně tu moc nejde psát. Jsem rád, že jsi se tu objevil a že Ti to nesmazali.
Na skype chodím a občas jsem na WoT, ale ne moc často, občas musím zpětně zjistit co se vlastně stalo, změnilo a nemá mi to kdo říct, tak si to musím najít. :D
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
T@ Kozmicz: vyplouváme v 9:00 a v cíly jsme teoreticky v 17:00 (je tam rezerva na zdržení ve zdymadlech). Plus máme hodinovou pauzu na oběd na Marině v Nelahozevsi. Čistá doba plavby je cca 6 hodin a 45 minut :) Cena na osobu absolvující celou trasu je 800 kč. A jak správně podotkl Biblos - plavba je jednosměrná ;) Popravdě: skoro celou plavbu jedu jen já sama s kapitánem ;( Ale o to si to víc užíváme ;)) Každý mi řekne, že 800,- je moc... Tak odpovídám, že za hodinu plavby v centru Prahy dají 290,- plus předražené nápoje. Během plavby se pokouším o komentář (co vím to povím a co nevím, tak doplní kapitán :D) Kdo chce, tak si může vyzkoušet i nějaké uzly používané na lodích. K dispozici je i odpočívárna =dětský koutek s plyšáčky a je i možnost prohlídky strojovny a vyzkoušení si kormidla v praxi ;) Samozřejmě pasažeři uvidí práci posádky při vyvazování plavidla na komorách (těch je na cestě několik a každé má své kouzlo). Ještě mám připraveno jedno překvapení, ale zatím nebyl o něho zájem, neboť pasažeři s sebou neměli brýle :))
 

DeletedUser33829

Guest
V Praze předražené? Ve Středozemním moři se vydělává na turistech na lodích více, jak v Praze.:D Dokonce tam mají takový komfort, že připlují ke břehu, naberou turisty a odvezou je na druhý světadíl. Jedná se také jen o jednosměrnou trasu.:cool:
 
Nahoru