• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser33829

Guest
Víš, jak to s návrhy bývá; cca 95 % je zamítnuto a jelikož DK nehraji i na s54 jsem byl jen 2 měsíce a to abych získal runovou vesnici, tak mě to tak nedráždilo, spíše že se neozvali jiní.
 

DeletedUser33829

Guest
:D já tě odnikud nemazala, psát můžeš, ale třeba na mesengeru to asi neumíš :D ale jestli dostaneš odpověd, je otázka..
a ano, v té době, kdy jsem ti to tvrdila (přelom jaro-léto a léto), jsem na forum chodila kvůli tobě, ale to neznamená, že to tak bude věčně :D ted je ted (půl roku poté).. ted sem chodím kvůli někomu jinému.. a nic s tím neuděláš.. ;)
Potrefená husa se vždycky ozve.:D
Tu aplikaci z FB dávno nemám a zapomněla jsi na skype i Alexův.:cool:
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Shedde - jestli se sejdeš s Lotůskem, tak ji pozdravuj, ale středeční podvečery mám celoročně zadané na rande s tělocvičnou. :)
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Shedde, co ti zas vadí? :D kdybych ti neodpověděla, tak by jsi nás zas rušil v soukromí a budil..
já raději odpovídám přímo zde..
;)
a o skype jsme se už bavili..
 

DeletedUser33829

Guest
Biblosi, pokud se s ní setkám, tak pak vyřídím, překvapila mě, že mi včera volala, naposledy jsem s ní mluvil na konci října.

Dragonlady, Ty jsi mě vzbudila také a Ty chodíš spát ve tři a ve čtyři ráno a pak dopoledne spíš/ležíš.;)
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
No doufám, že ten hráč na kterého se dnes v noci chystám útočit
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Hele, je úplněk, jestli ho nesnáší, tak moc spát nebude. :)
úplněk.jpg
 

DeletedUser33829

Guest
Někdy ho ráda nemá, pokud ji svítí do okna, ale jinak ne, celkem to dobře vycházelo, že jsme o úplňku byli spolu a chodili se na něj dívat i v zimě, jednou na letiště, ale hlavně má mapu hvězd podle měsíců a dnů v roce a dívali jsme se i na ně a souhvězdí a ještě i kontrolovali přes appku na internetu a kdysi i ohňostroj v sousední vsi, jednou dělala i fotky a mi neposlala.:D Nevím, jak dopadly.:cool:
 
Nahoru