• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser

Guest
No Robo ja idem,spal som 4 hod,zas sa susedia ohlasili,dnes 4 manželske pari ,moje deti to tak mrzi,prave som im povedal,že ideme na poschodie na biliard,reakcia mojho syna že yes,no ľubia ma ako svojho :D,zas budu mastiť x box do 1 rana ,tak skusim zas čaj z rumom,snaď som si včera trening urobil :D.
 

DeletedUser16561

Guest
Ale kroť sa kamarát, veď keď budeš piť každý deň a ja budem v KE tak to budem ako keby pri Rusovi. Ma hodí o zem po pár pohárikov a Ty ešte budeš dostávať len slinu.
 

DeletedUser

Guest
Tak už vím,proč jsem Kavárnu hledala marně :D

Teď mě někdo uveďte do obrazu.Tohle je drbárna nebo poradna?Z Vašich počátečních příspěvků jsem to nepochopila.
Tady se spamováním získávají nějaké body?Já jsem zas nějak mimo.
Proč to bylo zrušeno,když nikdo o žádné novoty očividně nestojí?

Byla bych ráda,kdyby mi někdo odpověděl na všechny otázky.Děkuji :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Kvůli zrychlení a úspoře DK fóra.

Drektiku měl jsi tam jen 2500 :p
 

DeletedUser16561

Guest
Ja som stratil zhruba 2100 príspevkov. Ale žijem a dýcham ďalej. Veď nejde o kvantitu, ale o kvalitu. Ale to pochopí iba človek, ktorý sa sem chodí zabávať a odreagovať.
 

DeletedUser30368

Guest
Rád bych napsal něco podobného, ale byla by to provokace pouze na jednu osobu...

Jinak Kvítku, jak se máš? :)
Majko Vítej zde.
Malkine ke útokům NTS na 29, mám jim dát tvůj nick? :D
 

DeletedUser

Guest
Halo může tady se mnou někdo mluvit?:DA co jako,že někdo ztratil příspěvky,tím se něco mění?:D
 

DeletedUser16561

Guest
Nie, prosíííííím nie !!! Mám k ním rešpekt a ide z nich strach, nerob mi zlé :cry :cry
 

DeletedUser30368

Guest
Robko ok :)

Fenix, ano jsem tu ;) Nic se nemění, jen ztratili tituly, tak se čertí :)
 

DeletedUser16561

Guest
Počkať, počkať !!
Nemá to byť tak, že keď užívateľ stratí svoje príspevky tak titul mu ostane ten, ktorý vďaka tým príspevkov mal ?? Teda aspoň tak sa to tu prezentuje :p :p
 
Nahoru