• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser

Guest
Neviem čo je nyfim,ale tušim :D.
Už maš novy telefon? Nepochvalil si sa :scratch.
 

DeletedUser25426

Guest
Zase ta stará písnička, vytáhl sis z odtud jen to, co se Ti hodilo... :king
Jo, vytáhl - a víš proč? Protože, když se ti nelíbí, že lidi sem chodí kvůli bodům, zavřeš topic - skoro stejná logika ;)
Když se tu oháníš tím, že jinde se body za kavárny nedávají - nestačilo jen změnit bodový systém? A třeba to davu i předem oznámit... Možná bys byl ušetřenej odezvy těch, kteří se cítí teď poškozeni :)
 

DeletedUser

Guest
Nič Robo ,počkam až budeš doma na PC,akosi sa to ťažko čita :D.
 

DeletedUser16561

Guest
Koncim o dve hodiny. Pitom idem este ku kulegyni na kolu, budem tu az vecer .
 

DeletedUser30368

Guest
Já jsem ztratil 1600 příspěvků jen v kavárně a nic si z toho nedělám, chodím si sem promluvit, poradit i přiučit se mnohému, ale nehoním příspěvky (Už ne) navíc pro nové hráče na fóru bude zrovna můj počet přijatelnější nižší :)...

Jak psal Malkin z počtu poznáš max. to zda je to spammer nebo ne a i to se těžce určuje. Jde o hodnotu příspěvků :)
 

DeletedUser

Guest
Od kolegyne neutekaj,len si ten čaj vychutnaj,sice už nepametam ako sa to zo ženami robí,ale Ty niečo vymyslíš :mocking,keď si dobre pametam,začina to pusou,ale nepametam ten koniec,už som starši človek no :scratch.
 
Nahoru