• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser

Guest
Shedde, u nas z konkurenciou velky problem nie je :D,Slovaci su skratka taky,že zbohatnuť čim skor,veľmi špatny podnikatelia,veľke moje plus je,že v tejto oblasti som pracoval a myslim že som bol v tom aj dobry,to som mal diskoteku z kapacitou 250 miest a 200 m odo mna velky hotel,z diskotekou kapacity 2500 miest.
Ale nebolo to ťažke tu moju naplniť :D.-
Keď otvorili dany hotel,na 2 tyždne som nemal ludi,hlavne mi vzali všetkych 15-20 ročnych :yes,to som bol rád,tych som nechcel :p.
Oni totižto nemaju veľa penazi,takže som prestal hravať techno a poslednu hudbu,prešiel som na roky 80-90,to bola hudba kategorie cca 22-30 ročnych,presne tych som potreboval,pracujucich,ktory mali peniaze,veľa prepili,obetoval som aj 2x do tyždna eskortnu službu,mal som piatky a soboty striptýz a symbolicke vstupne,vyhadzovačovi som prikazal,aby si na mladych našiel vyhovorky a radšej puštal staršich :D.
O tyžden som mal plne,hlava na hlave,nestihali sme obsluhovat,veľa krát som musel sam za bar a do rana obsluhovat,to som mal 5 časničky v akcii,ktore nestihali,v pohode som nalieval a obsluhoval s nimi,aspon som mal kasu pod palcom,aby ma neokradali :p.
[SPOIL]Len som nečakal,že ma začne okradať môj spoločnik a na tom sme skončili,ešte začal z drogami,takže sme sa rozlučili,vyplatil mi moj podiel a ja som skončil,ale vzacna skusenosť a tam som sa aj presvedčil,že na tieto veci,mam vlohy ;),uspech v podnikani,je zarabať malo,byť lacny,podnikať nie pre zisk,ale pre ľudi,tymto sa Ti potom zisk,velka zakladna,peniaze pomaličky vratia,zaklad je pomaly ďalej zajdeš :).[/SPOIL]

Jedinu chybu ktorú som urobil je tá,že podnikať sa ma v neparnom počte a 3 su veľa :).

Ešte jedna podstatna vec.
Zo zákona mi vyplýva,že ja podnikať nesmiem,preto som musel byť v bare uvedený ako tichý spoločník,ten sa podieľa na ziskoch a stratach rovnako,ale na papieri som figurovat nemohol,takže na papieri ma mal pod palcom,oficialne a na papieri bol majitelom on,aj ked sme dali rovnaky podiel a všetko delili napolovicu,vyskakovat som nemohol,prave naopak,bol som rad,že sa mi vobec vratila moja instesticia,po tom čo ma začal okradat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35385

Guest
Pajclin no dúfam že mi to vijde. Mať o 4 roky staršiu šéfku takú krásnu jé a keď tam každý deň bude tiež tak to sa mi bude super pracovať. Som sa asi buchol do svojej možno novej šéfky:in_love:angel

A pajclin zaujímaví nápad máš.:D Len diskotéku by som doma naozaj nerobil. Ak by si mal to v pláne. čo si radšej neotvoríš niečo inde nie doma. [SPOIL]Rád sa u teba zamestnám neskôr.:wacko[/SPOIL]

[SPOIL]Dakujem biblos za podpis.:) Už som to tu musel dať.;)[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Keby som mal ten biliard klub,postavil by som to na podobnej strategii,vymyslene to už mam :D.
Biliard a hry zadarmo,nie ako inde u nas,jednu miestnosť by som nechal na kluč,na navštevy,tiche navštevy na dobre slovo,mlady si stejne najdu cestu a potrebuju sukromie,tam by som im ho tajne poskytol :D,vo všetkych 3 miestnostiach gauč,pohodlie mladym,aby sa mohli aj prituliť,citiť sa fajn,vez vikendy biliardove turnaje,ceny,alko,nealko by som si mohol dovolit mať rovnake ceny,ako konkurencia,inymi vecami by som ich v pohode pochoval,takže prišli by ku mne ;).
[SPOIL]Mlady potrebuju,sukromie,lacne hry,relax,pomaličky zarabať,ale mať plno,alkohol 100% priražka svoje urobi :D.[/SPOIL]
 

DeletedUser35385

Guest
No celkem zaujímavé. Držím potom palce pajclin a niekedy pozveš na účet podniku:rofl
 

DeletedUser33829

Guest
Já to vidím pajcline, že plánuješ místo baru nějaký erotický klub.:mocking;)
 

DeletedUser

Guest
Neviem najst živnostensky zakon,ktory sa stahuje na cenove skupiny,povolenie susedov,počitam že bude problem a ešte jeden problem mam,ale o tom,radšej nepíšem,inak je to realne,mam to v hlave každy deň a premyšlam,ako z tym vybabrat.
Shedde,nesmieš tak surovo :),ja už som stary paprda,mlady nech si uživaju,stejne su u mna každy vikend,kategorie od 20-40 rokov,v podstate som im to spomenul,odvtedy mi nedaju pokoj,sami sa mi nukaju,že budu chodit ku mne :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35385

Guest
Len googli nájdeš to a keď nie tak sa niekoho opítaj:D

Shedee to by bodlo::D Erotický klub to je už niečo:p
 

DeletedUser

Guest
Shedee to by bodlo::D Erotický klub to je už niečo:p
Kamarat má,nebudem mu liezť do zeleniny :D a hlavne tym som si už prešiel dosť za slobodna,všetkeho veľa škodí,netreba to prehanať,už je tu zodpovednost,deti a jedna blondyna vedľa mňa :rofl:p.
Ok idem pomaličky lahnuť,dobru noc :hi.
 
Nahoru