• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser33829

Guest
Dělala u policie, tak ví, kde na ni budou číhat, a kde ne.;)

V Německu mají na dálnicích neomezenou rychlost, tak to možná tam brázdí cesty.;)
 

DeletedUser30368

Guest
Přesně, Majka dělala u policie, tak ví, kde stojí :p...Jinak dobré ráno všem :yes
 

DeletedUser25426

Guest
Dobré ranko - nedá mi, abych se s vámi nepodělil, co jsem náhodou našel na S31 :)
V profilu hráče Lamač tam stojí:
DK Team - CZ
Ti co na mě kdysi utočili, tak budou litovat !!!
[SPOIL]To je asi OK, že... ;)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Zvykol som mať presne opačný prístup.
Nepriateľ čo sa veľmi snažil,utočil a bol aktivny,zvykol som mu napísať a pochvaliť ho,keď niečo zabral,zapriať dobru hru a snažiť sa ho dostať do kmeňa kde hrajem.
O čo vlastne ide v tejto hre,keď nie o to,aby sme bojovali,nenudili sa,zaberali,taky čo utočia si zaslužia len pochvalu,za nebojacnosť a naplňanie tejto hry.
 

DeletedUser37060

Guest
a podľa mňa absolútne vôbec nepoukazuje na to, že je supportér :D
 

DeletedUser31120

Guest
Dobré ranko - nedá mi, abych se s vámi nepodělil, co jsem náhodou našel na S31 :)
V profilu hráče Lamač tam stojí:

[SPOIL]To je asi OK, že... ;)[/SPOIL]

Mě řekni Wille co je na tom špatně ?

Myslím to herně ... jako že na něj budu útočit což už dělám prakticky... co je na tom zlého ? :D
 

DeletedUser25426

Guest
Ono je celkem jedno, jak to myslíš, ale jde o to - jak to vypadá :D
A moc velkou reklamu teamu tím neděláš, naopak ;)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Tak ho hned nebijte,je v týmu chvilku a prostě si neuvědomil že se musí chovat poněkud jinak a co napíše,může tím pádem vyznít jinak než jaký byl záměr.
 
Nahoru