• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser33450

Guest
Máš svůj sen a jdeš si za ním.Kompromis by byl lepší,mít to jinde než v soukromí domova.
[SPOIL]Vnímáš touhy mladých,mluvíš o blízkosti.Jenže vše se může zvrtnout.
Být Tvým návštěvníkem,či Tebou,tak je to bomba,jít tam,mít se kde vyžít,strávit hezky čas,ale pořádně to prober s ženou,ze začátku to bude dle Tvých představ,časem by se Ti tam mohli cpát horší individua,mohl bys dostat přes hubu od tatky,kdyby v tom pokojíčku borec zbouchl jeho dceru,že jak si představuješ tam mít bordel na kolečkách a pokud tam mladí nebudou hlídaní,tak je jasné,že se tam budou i mazlit,tulit a až i to.(Nebo by Ti mohli dělat naschvály starší generace,co je to bude rušit).Může to být bezva pro všechny kolem,ale pokud budou převládat negativa a bude Ti to lézt na palicu,tak to holt upravíš,vyhážeš,kdo Ti dělá problémy nebo zavřeš.Ale vidím,že s Tvou vírou by to fakt mohlo být moc,moc fajn podnik k relaxaci,jen kéž se Ti přání splní a at je to dle Tvých představ. [/SPOIL]
 

DeletedUser30368

Guest
Shedde, nepiš zde, co si přeješ :p

Pajcline, moje reakce by byla stejná jako pavliska, pokud nechceš, aby se to moc měnilo, než jak máš v přesdtaváš, tak to bude potřebovat dost síly ještě.

Majko, dva měsíce to vydrž a pak hurá na kolo :p


Ahojky Pavlisko a Fenixko :muck
Žabí, ukaž se zde pravidelněji :p
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Tak s tím se dá na dálky vejít pod 10l ale ani při hodně ostré jízdě by spotřeba neměla překročit 18-20 litrů.
 

DeletedUser23979

Guest
Já už zjistila proč....měla jsem zaplé sport+ :D.....a já mám těžkou nohu na plynu víš :)
 

DeletedUser23979

Guest
Já ráda jezdím rychle :)....ale ted se vrátilo do normálu....přepla jsem to a hotovo......
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Tohle něco vypovídá o funkci policejních radarů :D.

Jinak, Ahoj všichni :hi.
 
Nahoru