• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser37677

Guest
Ač jsem toto forum nikdy nesledoval a začal jsem až po srazu, tak bych chtěl vyjádřit upřímnou soustrast všem pozůstalím a její rodině :cry
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Sice jsme si dříve moc nerozuměli, až před přibližně 2 měsícemi jsme se pořádně seznámili, já ji poznal, prokecali jsme celé dny, byla pro mě jako druhá máma. Ihned poté, co jsem se toto dozvěděl, jsem nevěděl, zda to může být vůbec pravda a co na to říci, v tu chvíli jsem si uvědomil, že život je někdy nespravedlivý a že Marušku toto potkat nemělo. Je to pro mě velmi citlivá rána, která mě hodně rozesmutnila a nezbývá než se zúčastnit speedu a vzdát ji tak hold.

Upřímnou soustrast všem, kteří ji znali a záleželo jim na ní.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser23979

Guest
Děkujem.
Ale, na ten speed nepůjdu.

Během týdne, budu vědět více. Ozvu se.

Míra
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Tak jsem ten speed vyhrál a je to poprvé co jsem nějaký speed vyhrál, škoda že to Maruška už nezjistí.:cryTo jsem začal hrát půl hodiny po začátku a hodinu to hrál z mobilu kvůli návštěvě, kdysi tu Majka psala, že hrává někdy speedy z mobilu, tak se to dá opravdu hrát i z mobilu. Nejsmutnější vítězství, jaké může být, ale za to si jej hodně cením a snad na něj nikdy nezapomenu.

http://www.divokekmeny.cz/sds_ranking.php?type=player&round_id=5730
 

DeletedUser31120

Guest
Shedde, gratuluji k vítězství.

Vím, že si měl s Majkou fakt super vztahy.

Proto, máš nějaký dárek na účtě, za to co si pro Majku mohl udělat. Možná zjístí, ale z jiného místa.
 

DeletedUser33829

Guest
Děkuji Zdeňku, ale to nemuselo být a ano, možná se s ní jednou potkáme, jenom na tu hodinu si počkáme déle, jak 60 minut.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Gratuluji k vítězství. I já se chvilku speedu zúčastnil, abych uctil památku Majky a jak tak koukám, udržel jsem se v Top50. Alespoň jsem se vryl do tabulky na věčnou vzpomínku Majky...


Díky všem, kteří se zúčastnili.
 

DeletedUser31120

Guest
Zasloužil sis to!

Jinak děkuji také všem zúčastněným.

Návrh se povedl.
 
Nahoru