• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser32529

Guest
Majku znám ze světa 8. kde jsme hodně komunikovaly a hrály na jedné straně . Moc dobře si ji pamatuji, protože mrška byla lepší než já. Pokaždé, když jsem zde viděla její příspěvek ráda jsem přečetla. Je mi to hrozně líto, podle psaní musela být moc fajn ženská.

Velmi upřímnou soustrast přeji.
 

DeletedUser33450

Guest
quote_icon.png
Původní příspěvek od Majka.Kor
Ještě jednou děkujem.

Míra
Upřímnou soustrast.
Mirku,tím,že se loučíme s lidmi,co máme rádi,tak cítíme nesmírnou bolest.Ale po čase ta bolest je menší a zůstanou krásné vzpomínky a pocit,že nad námi bdí.Věz,že jsou v nebi a možná je jim líp?Majka byla fajn ženská a ač to máte ted hodně těžké,tak přesto vše zvládnete!Vím to,protože máte něco z ní,máte její sílu,protože jste ze stejného těsta!
Vydržte! Musíte v životě bojovat dál a nenechat se zlomit,ani ona by to nechtěla.Zvládněte vše,ač se to zdá být nemožné a čerpejte sílu z maličkostí.
Vím,že člověk má sílu koně,protože musí a že to přebolí.[SPOIL]Před pár lety,když jsem byla v 9.tém měsíci a po porodu do 1měs jsem se zůčastnila 4pohřbů ,první mi umřel synovec,pak strýc,bratranec a nakonec maminka.Mamince řekli,že můj kluk se bude jmenovat,jak si přála a umírala smířená,že my její děti a její nejmenší vnouček jsme v pořádku.:)[/SPOIL] Takže ted vám přeju hlavně sílu,tu musíte mít! A zvládnete to,jiná možnost není!Držte se.
 

DeletedUser37060

Guest
[video=youtube;s8IBLKh0jJ0]https://www.youtube.com/watch?v=s8IBLKh0jJ0[/video]
 

DeletedUser36167

Guest
Úprimnú sústrasť rodine a blízkym. Videl som fotky z miesta nehody, fakt strašné :(
 

DeletedUser30368

Guest
Myslím, že máš nějaký špatný článek, místo by ještě nějak šlo, ale nesedí mi tam čas. Psala nám kolem 23:00, že do hodiny bude na srazu a tam už nedorazila...:( a pokud si pamatuji, tak byla mladší
 

DeletedUser36167

Guest
Tiež som pozeral na ten čas, tiež mi nesedí. Táto tragická nehoda bola jediná z toho dňa :(
 
Nahoru