• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser37060

Guest
no jo, vlastne jo... :D

ale stejne, dúfal som že to aspoň niekoho zaujíma... :D
 

DeletedUser33829

Guest
Ano to co se stalo, tak se stalo. Musíme s tím žít.

Nechcete změnit téma ?

Pro mě to není uzavřené téma.:n_o :cry


Malkin tu nebyl už 2 měsíce a pajclin měsíc.:shock S pajclinem jsem si psal na skypu, jde na operaci ramene a úspěšnost operace je 70 %.
 

DeletedUser37060

Guest
relatívne vysoká šanca...

ak s ním budeš, pozdrav ho odomňa a že mu prajem veľa šťastia pri operácii, nech sa podarí ;)
 

DeletedUser31120

Guest
Pajclin. hraje svět 35 se mě zdá.

Ale třeba tam má zástup to nevím.
 

DeletedUser33829

Guest
Klasika, jednou píše, že nemá slohovky, když je má, tak je stejně nečte...

Já to napíši sem, aby budoucí ředitel banky mě nedrbal, že se máme vyjadřovat jen k dílu, protože jak Havestor, ani já nejsem žádný ----.:D

[SPOIL]
O čo ti ide? :D Nikdy predtým to štátny znak nebol, nie je ani nebude. Poprať sa s tým a byť fanatik nemeckých farieb tak tam dám žltú čiernu a červenú... tiež to budeš považovať za hanobenie štátneho znaku? :D
Úprimne, keď ti vadí trikolóra slovenskej republiky a čekej republiky a ďalších štátov, tak si to do budúcna zapamätám a budem tam dávať farby sovietskeho zväzu - červená a žltá... :rofl
Ale to vlastne tiež nemôžem, pretože to sú bývalé farby ZSSR a bude to trestný čin...
[/SPOIL]
Kdybys fanatik do německých barev či SSSR, tak bys nenapsal, co jsi napsal.:D

Německo vzniklo roku 1871 a mělo jednu vlajku, kterou mělo i po pádu císařství, což na názvu státu ani vlajce nic nezměnilo, vlajka byla změněna v roce 1935, v roce 1945 nám na čtyři léta Německo mizí z mapy a roku 1949 vznikají dvě Německa s novými vlajkami, navzájem podobnými a jedna existuje dodnes. Klidně bych je všechny našel a dal je sem, ale to bych pak kvůli jedné dostal banán a už jsem přejedený.:D Možná jsme slepý, ale nejsem si vědom, že by na jedné jediné z těch čtyř vlajek byla žlutá barva, červená a černá je na všech čtyřech, ale žlutá na žádné.:D
Kdybys byl opravu fanatik, tak bys věděl, že barvy Německa vycházejí ze středověkého znaku Svaté říše římské, ale na tu je tu expert rysato.:wacko Ale jeho kmen už na 34 neexistuje dávno a on je u spojenců.:cry:shout
Vlajka SSSR jestli se nepletu doznala v letech 1922 - 1991 dvou, leč jen lehce kosmetický změn, opět si nejsem vědom, že by na kterékoliv byla žlutá barva.:pardon
Bílá, červená a modrá jsou barvy Slovanstva, ne jen České a Slovenské republiky.
Nejde o barvy, jde o provedení, nepotřebuji vyhledávat na internetu a zkoumat, je to na první pohled bijící.;)
Používat státní smyboly může každý, nepotřebuje na to žádné svolení nikoho, nemusí platit za půjčení si těchto symbolů, jak u výtvorů soukromých osob, ale prostě, když si pořídíš vlajku ČR a rozhodneš ji použít na WC, tak je to nedůstojné a jak je to s tresty se zeptej Biblose nebo si to najdi na internetu. Nepřijde mi důstojné používat a upravovat rám z vlajky prezidenta republiky v soutěži zde na DK fóru.
SSSR neexistuje, hlavním nástupnickým státem je RUská federace, zeptej se na to její reprezentace.:D
[SPOIL]Na vlajce Německa a na vlajce SSSR byla zlatá barva.;)[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
No o čem, nemůže se dohadovat u díla, tak to zkouší tady - jde o vlajkovou soutěž a podobnost jedné s bojovou zástavou hradní stráže.


[SPOIL]
img-zastava-02.jpg
img-zastava-01.jpg
[/SPOIL]
 
Nahoru