• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser

Guest
Pekne pozitívne si to Pavlisku napísala,ale žial realita je v dnešnej dobe iná,aj manželka už 10 mesiacov sedí doma,čo narobíme.
 

DeletedUser

Guest
Vidim,že je tu nuda,tak nejaky nový zaujimavy članok o "nás" :yes.
Aby sme si spolu poplakali,akých sme mali politikov,teda hlavne našho Mečiara,ktory to všetko spískal .

[SPOIL][h=1]Historik: Česi a Slováci spravili veľkú chybu. Spolu im bolo lepšie[/h] ČTK | 09.09.2014 14:46
Priveľa stratených rokov. Tak označil obdobie po rozpade Československa v roku 1993 v článku pre britský denník The Guardian český historik Pavel Seifter.



V texte s titulkom „Čechom a Slovákom bolo spolu lepšie“ bývalý veľvyslanec Českej republiky vo Veľkej Británii v rokoch 1997 až 2003 tvrdí, že Škóti by sa v blížiacom referende o nezávislosti „nemali dopustiť rovnakých chýb, akých sa dopustilo Československo.
[h=2]Historik: Česi sú blúdiaci národ[/h] Z Čechov sa podľa Seiftera stal blúdiaci národ v blúdiacej krajine, ktorá nie je tak dôležitá a zaujímavá ako jej predchodkyňa. Už dve desaťročia v Česku bujnie rozšírený pocit depresie, tzv. „blbej nálady“, ako ju nazval bývalý prezident Václav Havel. Podľa Seiftera sa to všetko začalo práve rozdelením Československa, čo však jeho občania vopred netušili.
Autor článku pripúšťa, že česká ekonomika naviazaná najmä na nemeckú, funguje dobre a že české zdravotníctvo je na lepšej úrovni ako britské, kritizuje však nárast „maločeského“ nacionalizmu, populizmu a xenofóbie v národe, ktorý už nezdieľa osud so svojimi historickými partnermi, ako boli Slováci, Nemci, Židia, Poliaci a Maďari. Tými „inými“ sa teraz stali Rómovia.
[h=2]Prekvapujúce proruské sympatie[/h] Okrem narastajúceho negativizmu voči politike, Spojeným štátom, Európskej únii a Nemecku poukazuje Seifter na prekvapujúco narastajúce proruské sympatie v reakcii na ukrajinskú krízu.
Podľa historika zostali Česi po „zamatovom rozvode“ v západnej časti bývalého Československa akosi „na ocot“ podobne ako Rakúšania po rozpadu Rakúsko-Uhorska v roku 1918. Česi sa prebudili 1. januára 1993 do novej krajiny bez toho, aby si to vôbec uvedomovali.

[/SPOIL]
 

DeletedUser33450

Guest
No,jo,chlapci,my to nezměníme.Ti nahoře si něco zmyslí a my v tom žijeme.[SPOIL][SPOIL]Romů je tu víc a víc a začínám být na ně alergická i já,protože se mají líp než pracující,aspon z dojmu a pohledu.:([/SPOIL]
Neboj 10 měs je běžná doba bez práce,kor,když je po mateřské,jenže paradox je,že až se naskytne první příležitost,tak po nástupu ,přijde druhá a třetí a to člověka nakrkne,protože naráz opět neví,co dělat a zda to změnit.:(
Možná má vysoké požadavky,třebas dvousměnný nebo jednosměnný provoz,což je v dnešní době málo akceptovatelné u zaměstnavatelů a neberou to v potaz,nejspíš musí slevit.:(
Nejlépe nepsat žádný požadavek,nevzpomínat děti,poukázat pouze na klady člověka a rozepsat školy nebo praxe a vždy rozepsat bližší info o podobné praxi tomu podniku+životopis bud dodat osobně a otravovat je mobilem,co 3měs nebo životopis odeslat jako přílohu k pár řádkům meilu s názvem žádost o práci.Je to třebas psát tak,at je tam něco zaujme i pouhé popřání dobrého dne nebo,at se jejich firmě daří nebo pokud víte,že byla v minulém roce oceněna,prostě to tam nenápadně šoupnout,at vidí,že se zajímáte o ně a nedáváte to jen jako hromadu obyčejných lejster rozhozených po podnicích,musíte tam hodit svou osobnost,takhle se prodáte snáz.Blbě řečeno,ale máte víc šancí.A víte,co maj zaměstnavatelé rádi? Chtějí,aby jste působyli svěžím dojmem,skleslí´=unavený?nic pro ně.Holky i kluci předtím naložit se do vany,at z vás koupel a sůl stáhne stres a tu myšlenku,že už musíte něco najít.Naopak jděte tam s tím-vybral jsem si váš podnik,přijměte mě.Pokud cuknou?Řekněte si-Druhý bude lepší,čeká na mě něco lepšího!Nikdy se nestresujte myšlenkami a nepodléhejte panice,nebot je to z vás vidět každým coulem,což je chyba. Pokud myslíte pozitivně,tak v jednáních se silnějšími protivníky,co si vybírají se tím zviditelníte.Musíte být tak akorát.Taky mě to čeká ,naše firma jde též do háje,ale není vhodné roznést vše hned,je třebas se připravbit i psychicky a jít do toho po hlavě a říct si,to prostě vyjde,vo tom žádná a kde mě nechtějí,tam dělají chybu!Tímhle stylem myšlení současně s rozvahou a pokorou a příjemnou pohodou,[SPOIL](hlavně se nenechat rozhodit,na to bacha-já se stresuju s jednání s úřady i s nadřízenými úplně zbytečně až,až,proto to dělat nesmím a sama cítím,že pokud jsem já v pohodě,tak jde vše hladce a i suchar ,co je povýšený,změkne a je v pohodě ,prostě stále záleží na pocitech obou sedících proti sobě)[/SPOIL],prostě pohoda,klídek ,zkusit zaujmout,co se vztahuje k té práci a tím nic neskazíte!;):):greatAle frajery ze sebe nikdy nedělat,prostě všeho s mírou,protože by to brzo poznali.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25387

Guest
Kozmi pochlub se nám s fotbalem proti Nizozemcům, koukal sem teda v televizi, ale živě je něco jiného.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Guten Abend,
was machen sie heute vor Mitternacht ?

Překlad:
Nazdááár, prej tady má bejt ňáká klávesnicová pařba ? :cool

*************
Ono to bylo proti Nizozemí ? A já myslela, že proti Holandsku ;)
Viděla jsem je, jak pochodovali na Letnou přes Čechův most a měli docela bojovou náladu. Teda alespoň fanoušci :)

Samueli, jak se cejtíš jako čerstvý čtyřicátník ?
 

DeletedUser

Guest
Já vlastně ani nejsem čerstvý čtyřicátník, jako spíš dvojnásobný dvacátník.:mocking
 
Nahoru