• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser37060

Guest
tý jo... tie rukavice s vyklápacou časťou prstov chcem... :D
minulú zimu som o jedny také prišiel, boli senzačné! :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Jo, to může být výhoda. Já jsem na jaře přivezl vnučkám z Turecka jarní (podzimní) bundičky - ty zas mají v nápletu otvor pro palec, tak si holky moc libovaly, že je nezebou dlaně při jízdě na kole. Také nápaditá "vychytávka".
 

DeletedUser34317

Guest
Prý Vy jste horší než Babica :D

[video=youtube;JIWKMtrbYGA]https://www.youtube.com/watch?v=JIWKMtrbYGA[/video]
 

DeletedUser33450

Guest
Ahojte,fenixko,to jsi upletla hezké věci.To máš barevnou vlnu v jednom klubku,tu fialovou?Vždyt ty rukavice,šálu máš jak komplet,už chybí jen čepice.:) Jsi fakt šikulka.Ruční práce se cení.A navíc dlouho trvá,[SPOIL]když jsem pletla já,tak jen pro moje miminka svetříčky,dokopy snad jich mám jen 7svetříků,zkoušela jsem podle svého 4barvy(bílá,žlutá,oranžová,sv.zelená a kombinace proužky z hvězdiček) a různé vzory,kamašky shodné se svetříkem,šálky,palčáčky. A vím,jak dlouho to trvalo,protože nejsem žádná pletařka a jen v dětství jsem upletla 1šálku a pak až todle.Ted už nepletu roky,nejmladší má 8.
A odnosili to i synovci,jako mimča do 2roků,podle velikosti.No,prostě máš to hezké.:) [/SPOIL].
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34317

Guest
Sakra, já už z těch pitomých reklam na skypu asi zešílím:wall:wall:dead
 

DeletedUser25426

Guest
Super, funguje to ;)
Jak prosté - a to mě ty reklamy tak dlouho iritovaly...
:thumb
 

DeletedUser

Guest
Ahojte,fenixko,to jsi upletla hezké věci.To máš barevnou vlnu v jednom klubku,tu fialovou?Vždyt ty rukavice,šálu máš jak komplet,už chybí jen čepice.:) Jsi fakt šikulka.Ruční práce se cení.A navíc dlouho trvá,[SPOIL]když jsem pletla já,tak jen pro moje miminka svetříčky,dokopy snad jich mám jen 7svetříků,zkoušela jsem podle svého 4barvy(bílá,žlutá,oranžová,sv.zelená a kombinace proužky z hvězdiček) a různé vzory,kamašky shodné se svetříkem,šálky,palčáčky. A vím,jak dlouho to trvalo,protože nejsem žádná pletařka a jen v dětství jsem upletla 1šálku a pak až todle.Ted už nepletu roky,nejmladší má 8.
A odnosili to i synovci,jako mimča do 2roků,podle velikosti.No,prostě máš to hezké.:) [/SPOIL].


Jj to je multicolor :) A čepice jsem se ještě nenaučila,ale na to taky dojde.Teď budu háčkovat na Vánoční aukci pro chrty návleky na krk :D
 
Nahoru