• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Kdysi se nosily čepice s bambulí (kulich), čím větší bambule, tím lepší. Zhotovení bylo jednoduché, máti nám je pletla na stroji. Upletla obdélník, ten se sešil kratší stranou k sobě, horní strana se stáhla do kroužku co nejvíc to šlo a přes zbývající otvůrek přišla bambule. Ideální pak bylo takovou čepici trochu zevnitř podepřít lehkým šátkem nebo něčím, neb velká bambule byla těžká a čepice tak snadno ztrácela rovnováhu ... :D
 

DeletedUser

Guest
Kdysi se nosily čepice s bambulí (kulich), čím větší bambule, tím lepší. Zhotovení bylo jednoduché, máti nám je pletla na stroji. Upletla obdélník, ten se sešil kratší stranou k sobě, horní strana se stáhla do kroužku co nejvíc to šlo a přes zbývající otvůrek přišla bambule. Ideální pak bylo takovou čepici trochu zevnitř podepřít lehkým šátkem nebo něčím, neb velká bambule byla těžká a čepice tak snadno ztrácela rovnováhu ... :D

Nejsem si jistá,že by bambule byla ještě hit :D Ale jinak co jsem koukala,tak uháčkovat čepici nebude zas tak hrozný,jen vychytat kdy přidávat oka :D
 

DeletedUser33829

Guest
Vítejte na zimní soutěži, právě probíhá 1. ročník v měření koulí na čepicích.:rofl:rofl:rofl

Biblosi, čepici s bambulkou nešij ani nekupuj, jestli nechceš, aby vnoučata byla terčem pozornosti.;)

Chobotničko, nuda tu ani není, spíše mrtvo.:D Ale čas od času v různých sekcí zaznějí brutální husté hlášky.:rofl Ale víš jak to tu chodí, lidí ubylo, další jen čtou, na některé věci nesmíš reagovat, můžu Tě pozvat SiTemu do skupiny na skypu, tam si počteš daleko více jak tady na fóru, tam si užiješ více počtení a srandy, můžeš si psát co chceš a nikdo tam nepíše blbosti jak tady.:D Ještě horší je, že některé sekce pod světů snad nikdo nekontroluje.:blush Jde to celé do kopru.

Nechceš jít do kolbiště trubadúrů, dlouho tam nezazněl rým?:)
 

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Já mám čepici s třema bambulema a je totálně super abys věděl a všem se líbí :mad
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Nebo takto?


[SPOIL]
DSC_1831web.jpg
[/SPOIL]

Ale jinak, kulich je kulich a myslím, že moc módním výstřelkům nepodléhá, i když teď víc "frčí" čepice nebo kapuce s ušima - jde i uháčkovat, jak jsem našel ...


[SPOIL]
_vyrd11_57cda00272_01.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser33829

Guest
Tak, tak, pajcline, podstatnější je kdo a taktéž co je pod čepicí a ne na čepici.:thumb

Tvůj jmenovec na papežském stolci mi udělal radost, přijal teorii Velkého třesku a evoluci.:great Řekl že, Bůh není kouzelník s hůlkou.:mocking Mohl by své tvrzení v dalších projevech krátit.:mocking

[SPOIL]Bůh není kouzelník s hůlkou.
Bůh není kouzelník.
Bůh není.[/SPOIL]

[SPOIL]V příštím vydání Bible budou revidovat Genesis.:mocking
Na počátku bylo Slovo Velký třesk.
Tady nejde škrtat.:cry[/SPOIL]

[SPOIL]Papež je fakt borec, ten musí být pro některé věřící pátou kolonou a škoda, že neumí česky a nečte zdejší fórum, jak se tu věřící předhánějí, slovem staré církve, v bludech, kdo napíše větší koninu, naveze se do vědy, zpochybní a „vyvrátí“ její tvrzení, a pak okecává, okecává a okecává, protože nic jiného nezabírá na udržení jejich dogmat, tak je největší frajer.:cool

Jak tu napsal nedávno BukajAktobos, že DK Tým je papežštější jak papež ohledně script, tak teď to platí na jinou skupinu doslova, že parta místních věřících je papežštější jak papež. Papež církevní učení směruje v souladu s novými poznatky, zato zdejší někteří uživatelé pod patronací místních privile
govaných práv na tomto fóru píší v duchu středověkých koncilů a novověkých inkvizic. Oni by ještě byli schopni označit papeže z hereze.[/SPOIL]

Já si můžu smíchy potrhat bránici.
:rofl To musí být pro některé dogmatiky rána pod pás.

[SPOIL]A předtím než kdyby se někdo ozval, že papež je věřící a nevylučuje Boha, tak tady je směrodatné, jak nejvyšší představitel katolické církve nahlíží na vznik, vývoj, existenci, fun[gování světa a odráží to i jeho uvažování, to je diametrální rozdíl, vidění, myšlení a chování oproti tomu, když si tu někdo založí kroužek a chová se v něm jak se chová... a eventuálně ukáže kdo je tady pánem, to ostatní se pak smějí zpovzdálí a nekonfrontují se z mnoha důvodů. Někteří by měli změnit svoji rétoriku, než se tu vzájemně klepat po ramenou, svět je jinde, i když někteří zůstali pořád pozadu.[/SPOIL]
Papeži, teď by to chtělo ještě napsat dopis tomu korpulentnímu pražskému arcibiskupovi Dukovi a v něm jej pořádně seřvat.
:great
Papež má prostě koule pod čepicí a někdo na čepici (jako :clown).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34317

Guest
Jo s tím papežem jsem to taky včera četl, asi není tak senilní jako ti ostatní :mocking
A Shedde, co kdyby jsi takhle odpovídal na skype? :cool
 
Nahoru